اخبار مهم اقتصادیپیشنهاد سردبیر

سیگنال های برجامی باعث افزایش قیمت خودرو شد

با اینکه در هفته های گذشته با کاهش قیمت خودرو روبه رو بودیم اما اکنون به دلیل سیگنال هایی که از مذاکرات وین به بازارهای ایران میرسد دوباره با افزایش قیمت خودرو روبه رو شده ایم که در ادامه میتوانید خبر کامل افزایش قیمت خودرو را بخوانید:

بیشتر بخوانید:

افزایش قیمت خودرو به دنبال مذاکرات وین

با اینکه در هفته های گذشته روند قیمت خودروها کاهشی شده بود اما مجدداً بازار خودرو تغییر جهت داد و وارد روند صعودی گردید.

عماد جعفری کارشناس صنعت خودرو در این رابطه گفت بسیاری از افراد فکر می‌کنند که این افزایش قیمت به دلیل منتشر شدن آیین نامه واردات خودرو می باشد اما دلیل اصلی این امر سیگنال‌هایی میباشد که مذاکرات وین به بازارهای ایران می فرستد.

با این که در هفته‌های گذشته دلار وارد کانال ۲۸ هزار تومان شده بود اما دوباره با افزایش نرخ دلار و وارد شدن آن به کانال ۲۹ هزار تومان باعث شد که تمام بازارهای کشور مانند طلا، سکه و خودرو تحت تاثیر قرار گرفته و روند افزایشی پیدا نمایند.

در در روزهای گذشته که اخباری در خصوص توافق بین ایران و آمریکا منتشر شد بسیاری از بازارها مانند بازار خودرو و دلار با کاهش همراه شدند به گونه ای که پژو۲۰۷ مولتی کالر در طول یک روز از ۶۰۰ میلیون به ۴۰۰ میلیون تومان رسید.

اما در حال حاضر با توجه به اخباری که در خصوص مذاکرات وین به گوش می رسد باعث شده است که نرخ دلار و در نتیجه قیمت خودرو افزایشی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا