اخبار مهم اقتصادی

بیت کوین، در انتظار رشدی عظیم

در ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین وارد کانال ۳۱ هزار دلار گردید . در این زمینه کتی وود پیش بینی می کند که رشد بسیار عظیمی در انتظار بیت کوین می باشد. این بازار برای دارندگان کوتاه مدت باعث سرگردانی و تسلیم شدن آنها گردید اما کسانی که بیش از یک سال است که بیت کوین داشتند هنوز هم آن را دارند. در ادامه خبر کامل وضعیت بازار رمز ارزها را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم:

وضعیت بازار رمز ارزها

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴ درصد رشد کرد و حالا در محدوده ۳۱ هزار و ۲۰۰ دلار معامله می‌شود. صعودی شدن این رمزارز به عوامل مختلفی بستگی دارد اما کتی وود معتقد است نوسان‌های بزرگ مثبتی برای بیت‌کوین در راه است.

کتی وود، بنیانگذار ARK Invest با استناد به داده‌های زنجیره‌ای پیش‌بینی می‌کند که رشد عظیمی در انتظار بیت‌کوین است. او در اپیزود جدید خود در مجموعه In the Know YouTube گفت: معیارها نشان می‌دهند که پادشاه رمزارزها احتمالا به زودی کف خود را پیدا می‌کند و بعد باید منتظر رشد بازار باشیم.

طبق معیارهای زنجیره‌ای، دارندگان کوتاه‌مدت بیت‌کوین تسلیم شدند و این خبر خوبی برای کوتاه‌مدت نیست. چرا که ممکن است باعث ریزش بیشتر شود اما به نظر می‌رسد تقاضا برای بازار در کف قیمتی به شدت زیاد است. البته براساس این معیارها، دارندگان بلندمدت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار تسلیم نشدند و کسانی که بیش از یک سال بیت‌کوین داشتند، هنوز هم دارند.

وود می‌گوید که علاوه بر داده‌های زنجیره‌ای، بازار آتی بیت‌کوین را هم زیر نظر دارد که به نظر می‌رسد به زودی نوسانات در این بازار هم افزایش پیدا می‌کند. زمانی که نوسانات در معاملات آتی بالا می‌رود انتظار حرکت بازار را هم داریم. به نظر می‌رسد که با توجه به تقاضای زیادی بازار در محدوده قیمتی پایین، می‌توانیم به رشد بازار امید داشته باشیم.

البته کتی ودد بعد از فروپاشی لانا احتیاط زیادی می‌کند. او در این رابطه می‌گوید: سقوط لانا یک فاجعه بود و این اتفاق ورود تنظیم‌کننده‌ها به بازار را هموار می‌کند. این یعنی فشار بیشتر روی بازار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا