اخبار مهم اقتصادی

آیا رشد بیت کوین یک تله است؟

بیت کوین با رشد ۸ درصدی در دیروز و امروز تمامی تحلیلگران را متعجب ساخته است. بعضی از تحلیلگران معتقدند که این رشد یک تله می باشد و ریزش بازار بیت کوین هنوز ادامه دارد. بر اساس پیش بینی های موجود یکی از مقاومت های بیت کوین در محدوده ۳۲ هزار دلار می باشد. در ادامه خبر کامل وضعیت رشد بیت کوین را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

وضعیت رشد بیت کوین

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، خبر خوب اینکه بیت‌کوین در مجموع دیروز و امروز بیش از ۸ درصد رشد کرد اما خبر بد این است که احتمال می‌رود این رشد یک تله باشد. این اتفاق در بیت‌کوین طبیعی است. بازار قبل از ریزش با یک رشد همه را سورپرایز می‌کند.

یک تحلیلگر به نام کاپو که چند روز قبل پیش‌بینی کرد بیت‌کوین به زودی ریزش می‌کند بعد از شروع رشد به همه تحلیلگران هشدار داد که این رشد یک تله است. او یک مثال از SPX و قیمت بیت‌کوین زد و گفت با توجه به شرایط بازار به نظرم هنوز یک ریزش بدهکاریم.

«من هنوز هم به ریزش معتقدم. هنوز هم می‌گویم ریزش ۴۰ تا ۶۰ درصدی آلت‌کوین‌ها و ۲۵ تا ۳۰ درصدی بیت‌کوین اتفاق می‌افتد. من روی قیمت ۱۰ هزار دلار این رمزارز را خریدم و روی قیمت ۴۱ هزار دلار فروختم. حالا فقط استیبل‌کوین دارم و منتظرم که به بازار ورود کنم.»

مقاومت‌های پیش روی بیت‌کوین

بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار، برای رشد مقاومت‌های زیادی پیش‌روی خود دارد. اولین مقاومت بیت‌کوین در کانال ۳۰ هزار دلار محدوده ۳۲ هزار دلار است. بعد این مقاومت محدوده ۳۶ تا ۳۸ هزار دلار وجود دارد و بعد هم مقاومت روانی ۴۰ هزار دلار. این رمزارز در وهله اول باید در بالای ۳۲ هزار دلار تثبیت شود و بعد آن بتواند به مقاومت‌های خود حمله کند.

اما اگر بیت‌کوین از این محدوده ریزش کرد مراقب محدوده ۲۸ هزار دلار باشید چون کارشناسان محدوده مطمئن بازار را ۲۸ هزار دلار می‌دانند. این محدوده سنگر آخر قبل از سقوط است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا