اخبار مهم بورس و اقتصادارز دیجیتال

پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر بزرگترین دارنده آن

مایکل سیلور، مدیر عامل شرکت میکرواستراتژی که بزرگترین مالک بیت کوین در دنیا است پیش بینی کرد که بیت کوین در آینده به شدت رشد خواهد کرد، وی قصد دارد در کف قیمت بیت کوین بخرد چون معتقد است بیت کوین پول آینده دنیا است. برای پیش بینی آینده بیت کوین از زبان مایکل سیلور، مدیر عامل شرکت میکرواستراتژی این اخبار را بخوانید.

مایکل سیلور گفته وقتی که لونا سقوط کرد ضربه بزرگی به اعتماد مردم در بازر ارز زد و همین امر باعث می شود که تلاش های بیشتری برای تنظیم امنیت بازار ایجاد شود،او معتقد است که خرید و فروش بیت کوین در آینده به قدری افزایش پیدا خواهد کرد که مردم خواهند فهمید که بیت کوین هزاران برابر دارایی های دیگر ارزش دارد و دیگر قیمت بیت کوین هیچ وقت در این رنج ها نخواهد بود.

به گزارش بورس فردا به نقل از تجارت نیوز

پیش‌بینی قیمت بیت کوین در زمان قرمزی بازار ارزها

به دلیل خریدهای بی‌شمار بیت‌کوین، میکرواستراتژی حالا ۱۲۹۲۱۸ بیت‌کوین دارد. یعنی چیزی حدود سه میلیارد ۸۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین. روند بازار از ابتدای سال ۲۰۲۲ نزولی شد اما این روند نزولی برای سیلور اصلا مطرح نیست و او قصد دارد به خرید خود ادامه دهد. او در مصاحبه‌ای با Yahoo Finance Live گفت: این قیمت پایینی نمی‌تواند من را برای فروش بیت‌کوین‌هایم نگران کند.

«هیچ قیمتی وجود ندارد که ریزش بیت‌کوین تا آن محدوده باعث شود من بیت‌کوین‌هایم را بفروشم. ما خیلی صبوریم و به نظرم بیت‌کوین آینده پول دنیا است.»

بیشتر بخوانید:

پیش بینی وضعیت بورس در هفته اول خرداد 1401

بیت‌کوین آینده پول؟

سقوط UST و لونا ضربه بزرگی به اعتماد بازار رمزارزها بود. مایکل سیلور عقیده دارد که سقوط UST تلاش‌ها برای تنظیم و کنترل امنیتی بازار رمزارزها را بیشتر می‌کند. این یعنی سقوط لونا پای نهادهای امنیتی را به بازار رمزارزها باز می‌کند.

«البته این اتفاق از یک لحاظ برای بازار خوب شد. چون وقتی گرد و غبار فرونشست مردم متوجه می‌شوند که بیت‌کوین هزاران برابر دارایی‌های دیگر ارزش دارد.»

سیلور عقیده دارد که میکرواستراتژی به این دلیل برتر است که ارزش بیت‌کوین را درک کرد. او می‌گوید: زمانی که مردم ارزش بیت‌کوین را بفهمند دیگر لازم نیست که برایشان توضیح دهیم که چرا ما بیت‌کوین می‌خریم و ۱۹ هزار شرکت هم حوزه ما نمی‌خرند. مایکل سیلور عقیده دارد که بیت‌کوین آینده پول است اما در این آینده تراکنش بیت‌کوین به شدت افزایش پیدا می‌کند و آن روز قیمت بیت‌کوین دیگر در این رنج‌ها نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا