آموزش بورس

بهترین سرمایه گذاری برای کودکان، سرمایه گذاری در کدام بازار است؟

والدینی که نگران آینده فرزندان خود هستند ، به دنبال راه و روشی برای سرمایه گذاری برای کودکان خود و تضمین آینده آنها می باشند. برخی افراد با شنیدن خبر پدر و مادر شدن خود اقدام به سرمایه گذاری می نمایند و برخی نیز زمانی که فرزند آنها خواندن و نوشتن را یاد گرفته و نشانه های از رشد و تکامل خود را در والدین بیدار می کنند.

سرمایه گذاری برای کودکان ، امری بجا و منطقی می باشد زیرا در طول این سالها والدین اندک پولی را سالانه و یا ماهیانه به روش های مختلف سرمایه گذاری می کنند و تا زمانیکه آنها به سن قانونی برسند از پشتوانه مالی خوبی برخوردارند می توانند از آن برای خرید خانه ، راه اندازی کسب و کار و… بصورت کارآمد استفاده نمایند.

نحوه دریافت کد بورسی برای کودکان

بهترین سرمایه گذاری برای کودکان چیست؟

نمی توان منکر تورم در اقتصاد ایران شویم ، از این رو بهتر است سرمایه گذاری را انتخاب کنیم که با رشد تورم ارزش پول و سرمایه شما نیز رشد کند و ارزش پول تان را حفظ کند. هر خانواده ای می تواند از بدو تولد فرزند خود مبلغی را بصورت ماهیانه در بازار های مختلف همچون طلا ، ارز و بازار مسکن سرمایه گذاری نماید. اما مهم این است که تشخیص دهیم کدام بازار بهترین بازده را در دراز مدت به همراه دارد.

دیگر تهیه قلک برای فرزندان و پس انداز مقداری پول بصورت ماهیانه روش مناسبی برای سرمایه گذاری نیست زیرا با توجه به رشد تورم پس انداز پول تقد اصلا کار عاقلانه ای نیست.

بازار بورس بهترین سرمایه گذاری برای کودکان 

بازار بورس بهترین سرمایه گذاری برای کودکان 

در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری برای کودکان ، سرمایه گذاری در بورس می باشد. فعالان بازار بورس می دانند که سرمایه گذاری در بورس در دراز مدت بیشترین بازده نسبت به بازار های موازی دارد. برای سرمایه گذاری در بورس برای فرزندان دلبندتان ، ابتدا باید کد بورسی برای آنها تهیه نمایید سپس با شناسایی صنایع برتر برای سرمایه گذاری در بورس و سپس شناسایی شرکت های برتر در آن صنایع ، اقدام به خرید سهام آن شرکت نمایید.

اگر با سرمایه گذاری در بازار بورس و روش های تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال آشنایی ندارید، می توانید به روش غیر مستقیم از طریق شرکت های سبدگردان اقدام نمایید. متخصصان بازار بورس با بکارگیری انواع نرم افزار های تحلیل و با توجه به میزان ریسک پذیری سرمایه گذار سعی بر انجام بهترین معاملات بورسی دارند از این رو می توان گفت ریسک سرمایه گذاری از طریق شرکت های سبدگردان بسیار کمتر از روش مستقیم سرمایه گذاری در بورس می باشد.

شرکت های سبدگردان با توجه به چه معیاری رده بندی می شوند؟

سرمایه گذاری در بیمه عمر برای فرزندان

یکی از روش های دیگر سرمایه گذاری برای کودکان ، بیمه عمر می باشد. والدین با پرداخت اندک پولی بصورت ماهیانه می توانند سرمایه گذاری خوبی با دید دراز مدت برای فرزندان خود داشته باشند و آینده فرزندان خودتان را تامین نمایید.

با پولی که والدین به صورت ماهیانه به شرکت بیمه پرداخت می کنند ، در زمینه های اقتصادی سرمایه گذاری شده و سود آن به صندوق های اندوخته شما در بیمه عمر و سرمایه گذاری واریز می کند و این روال باعث چندین برابر شدن پولی که شما به بیمه پرداخت کرده اید در بلندمدت می شود.
می توانید از مطلب بهترین سرمایه گذاری در بورس با 100 میلیون تومان نیز برای انتخاب بازاری مناسب برای سرمایه گذاری کودکان کمک بگیرید.

خرید طلا و سکه یک سرمایه گذاری مطمئن برای کودکان می باشد

خرید طلا و سکه یک سرمایه گذاری مطمئن برای کودکان می باشد

می توانید بازار سکه و طلا را برای سرمایه گذاری کودک خود انتخاب نمایید، خرید سکه و طلا بصورت ماهیانه می تواند با گذشت زمان و در دراز مدت سود قابل توجهی را برای فرزند شما به همراه داشته باشد می توان گفت پس از بازار بورس بهترین روش برای سرمایه گذاری برای تامین آینده فرزندتان می باشد.

اگر به منظور سرمایه گذاری برای کودکتان ، بازار طلا را انتخاب می کنید، جهت کاهش هزینه های اضافی بهتر است که اقدام به خرید طلای دست دوم و یا سکه کنید و پرداخت هزینه هایی بابت اجرت ساخت طلا خودداری کنید.

بازار ارز، بازاری مناسب برای سرمایه گذاری کودکان

همانطور که گفته شد ، بهترین سرمایه گذاری برای کودکان ، انتخاب بازاری است که با رشد تورم از ارزش سرمایه شما محافظت نماید. می توانید با خری مقداری ارز در ماه در دراز مدت سرمایه قابل توجهی را برای فرزند خود پس انداز نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا