آموزش بورس

بهترین بازار برای سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان کجاست؟

هدف از انتشار این مطلب معرفی بهترین بازار سرمایه گذار با 100 میلیون تومان می باشد. هر فردی به قصد افزایش سرمایه و بهره وری از سود بازار مورد نظر اقدام به سرمایه گذاری می نماید از این رو اولین قدم شناسایی بازار مناسب با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی جامعه می باشد.

همانطور که میدانید اقتصاد ایران بگونه ای بحران زده است  و ما باید روشی برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم که علاوه بر کسب سود کمکی به اقتصاد جامعه و کاهش نرخ تورم و بیکاری نماییم. با ما همراه باشید تا در ادامه بهترین بازار برای سرمایه گذاری را به شما عزیزان معرفی نماییم.

با بهترین بازار و بهترین سرمایه گذاری با 500 میلیون تومان آشنا شوید

با 100 میلیون تومان در کدام بازار سرمایه گذاری کنم؟

بازار های زیادی جهت سرمایه گذاری در ایران وجود دارند از بازار بورس ، ارز ، طلا ، مسکن گرفته تاااا سپرده بانکی !!! و می توان گفت تمامی آن ها به نوعی برای سرمایه گذار بازدهی دارد اما باید بازاری را انتخاب کنیم که در مدت زمان کمتری سود قابل قبول بدست آورد که این تفکر برای انتخاب بهترین بازار برای سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان منطقی می باشد.

با توجه به مقایسه روند رشد 1 سال اخیر بازار های فعال در ایران می توان گفت بازار بورس بیشترین سوددهی و رشد را داشته و از سوی دیگر مردم با سرمایه گذاری در این بازار گام مثبتی را در رشد اقتصادی جامعه برمیدارند. در ادامه شما را با روش های سرمایه گذاری در بازار بورس و همچنین مزایای سرمایه گذاری آشنا می نماییم.

روش های سرمایه گذاری در بازار بورس

افرادی که قصد سرمایه گذاری در بازار بورس را دارند با توجه به میزان آگاهی و تسلط به روش های تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی می توانند به دو روش مستقیم و غیر مستقیم در آن سرمایه گذاری نمایند از این رو اولین گام انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری در بورس می باشد.

سرمایه گذارانی که مسلط به روش ها و ابزار های تحلیل سهام می باشند و قادر به شناسایی سهم خوب و تشخیص زمان مناسب خرید و فروش سهم هستند می توانند خودشان مدیریت سبد و یا به اصطلاح سبدگردانی را بر عهده بگیرند.

اما افرادی که تجربه و سابقه سرمایه گذاری در بورس را ندارند و همچنین با روش ها تحلیل نیز آشنا نیستند و فرصت یادگیری آن را ندارند باید روش غیر مستقیم سرمایه گذاری در بازار بورس را انتخاب نمایند که این روش از طریق مراجعه به شرکت های سبدگردانی و انتخاب سبد سرمایه گذاری اختصاصی و یا صندوق سرمایه گذاری مشترک امکان پذیر می باشد از این رو اولین گام سرمایه گذاری در بورس با 100 میلیون تومان انتخاب بهترین شرکت سبدگردانی با توجه به رتبه بندی شرکت های سبدگردان می باشد.

با توجه به مطالب گفته شده بهترین بازار برای سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان ، بی شک در شرایط کنونی بازار بورس است و از آنجایی که مبلغ 100 میلیون مبلغ کمی نیست بهتر است که مدیریت پرتفوی خود را بدست تیم های حرفه ای بهترین شرکت سبدگردان بسپارید.

بیشتر بخوانید : برای ثبت نام در بازار بورس از کجا شروع کنیم؟

مزایای سرمایه گذاری در بازار بورس با 100 میلیون تومان

در هر جامعه ای علت اصلی افزایش نرخ توم ، افزایش نقدینگی شناسایی شده زمانیکه مرد پول نقد خود را از بانک ها خارج نمایند و آگاهانه و با بکارگیری علم و تجربه متخصصان بورس در این بازار سرمایه گذاری نمایند هم سود از سود حداکثری این بازار بهره مند شدند و هم به تامین مالی و رشد و پیشرفت شرکت های داخلی کمک نمودند. در ادامه شما را با دیگر مزایای سرمایه گذاری در بازار بورس آشنا می کنیم.

  • نقدشوندگی بالا

هنگامیکه در پی یافتن بهترین بازار برای سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان هستید یکی از معیار هایی که باید مورد بررسی قرار دهید “نقدشوندگی بالا” می باشد. نقد شوندگی بازار بورس نیز همچون بازار طلا و ارز از نقدشوندگی بالایی برخوردار می باشد و شخص هر زمانی که به سرمایه خود نیاز داشته باشد می تواند آن را نقد کند البته اگر سهم متوقف نباشد.

  • سرمایه گذاری حداقل سرمایه

درست است که ما در این مطلب به معرفی بهترین بازار سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان صحبت می کنیم اما می توانید با حداقل سرمایه حتی 500 هزار تومان نیز در این بازار سرمایه گذاری نمایید.

  • شفافیت در سرمایه گذاری 

یکی از مهمترین معیار های انتخاب بازار مناسب برای سرمایه گذاری “شفافیت در سرمایه گذاری” می باشد. سرمایه گذاری در بازار بورس چه به روش مستقیم و چه به روش غیر مستقیم از سفافیت بالایی برخوردار میباشد.

  • سهولت در امر سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بازار هایی همچون مسکن و خودرو نیاز به طی مراحل اداری بوده و به نوعی زمان بر می باشد در حالیکه سرمایه گذاری در بازار بورس نیازی به مراجعه به مکان خاصی ندارد و سرمایه گذاران می توانند در هر جا فقط با دسترسی به اینترنت به انجام معاملات بورسی بپردازند.

کلام آخر

در این مطلب با بیان مزایا و ویژگی های بازار بورس و مقایسه آن با بازار های موازی سعی نمودیم بهترین بازار برای سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان را به شما عزیزان معرفی نماییم. امیدوارم با مطالعه این مطلب اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب نموده و از آن رضایت خاطر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا