موفقیت

استقلال قهرمان لیگ برتر فوتبال شد

در حالی که سه هفته به پایان مسابقات قهرمان لیگ برتر باقی مانده است در دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر با پیروزی استقلال در مقابل فولاد و باخت پرسپولیس به سپاهان باعث شد که آبی های پایتخت سه هفته زودتر قهرمان لیگ برتر فوتبال شوند. آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر مربوط به فصل ۱۳۹۲-۱۳۹۱ برمیگردد. بدین صورت این نهمین قهرمانی استقلال در لیگ برتر فوتبال ایران می باشد. در ادامه میتوانید خبر کامل قهرمانی استقلال در لیگ برتر و زمان برگزاری جشن قهرمانی را بخوانید:

زمان برگزاری جشن قهرمانی استقلال

مراسم جشن قهرمانی استقلال در هفته سی‌ام لیگ برتر برگزار خواهد شد.

به گزارش بورس فردا و به نقل از ایسنا، قهرمانی استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ بیست و یکم با پیروزی ۲ بر یک مقابل فولاد و شکست پرسپولیس رده دومی مقابل سپاهان، قطعی شد. در همین راستا، زمان برگزاری مراسم جشن قهرمانی استقلال مهم‌ترین موردی است که هواداران این تیم به دنبال فهمیدن آن هستند.

از سازمان لیگ فوتبال خبر می‌رسد که جشن قهرمانی آبی‌های پایتخت در آخرین دیدار خانگی این تیم یعنی بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته سی‌ام لیگ برتر برگزار خواهد شد. البته سازمان لیگ در آخرین لیگی که قهرمانش زودتر مشخص شد (لیگ نوزدهم و قهرمانی پرسپولیس در هفته بیست و هفتم)، در حالی که پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ در هفته آخر میزبان سایپا بود، جشن قهرمانی این تیم را در بازی هفته بیست و هشتم مقابل ذوب‌آهن برگزار کرد.

با این حال به دلیل این که با برگزاری زودهنگام جشن قهرمانی، از رسمیت مسابقات هفته‌های باقی‌مانده کاسته می‌شود و رقابت‌ها تحت تاثیر قرار می‌گیرد، تصمیم بر این شده که آخرین دیدار خانگی تیم قهرمان به عنوان زمان برگزاری جشن قهرمانی در نظر گرفته شود.

به این ترتیب استقلالی‌ها قهرمانی در لیگ برتر را یکشنبه هشتم خرداد جشن خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا