اطلاعیه ها

روستای سایه خوش هرمزگان بر اثر زلزله تخریب شد

در بامداد شنبه ساعت ۲:۲ زلزله‌ای به بزرگی 6.3 ریشتر بندر خمیر استان هرمزگان را لرزاند به دنبال این حادثه ۴۹ نفر مصدوم و پنج نفر جان خود را از دست دادند. در ادامه می توانید جزئیات کامل زلزله بندر خمیر را بخوانید:

جزییات زلزله بندر خمیر

به گزارش بورس فردا در بامداد شنبه زلزله‌ای به بزرگی ۶.۳ ریشتر بندر خمیر در استان هرمزگان را لرزاند در این حادثه ۴۹ نفر زخمی و پنج نفر جان باختند. بر اساس گزارش‌های موجود از منطقه، مرکز این زمین لرزه در روستای سایه خوش بندر خمیر بوده است که باعث شده این روستا به صورت کامل تخریب شود. استاندار هرمزگان در آخرین خبرها اعلام کرد مصدومین این زلزله به بیمارستان‌های بندر خمیر و بندرلنگه اعزام شدند و بیشترین خسارت در این استان در روستای سایه خوش با ۳۰۰ خانوار صورت گرفته است.

بر اساس اعلام دبیرکل جمعیت هلال احمر تاکنون ششصد دستگاه چادر در آن منطقه برای ساکنین روستا نصب گردیده است و تا ساعات آینده یک هزار بسته غذایی وارد این منطقه شده و میان زلزله زدگان توزیع میگردد.

آخرین وضعیت امدادرسانی به زلزله زدگان

همچنین احمد مرادی نماینده مردم خمیر، بندرعباس و قشم در مجلس اظهار کرد به دنبال زلزله ای که در ساعت ۲:۲ بامداد امروز اتفاق افتاد همه ادارات دولتی به جز نهادهای خدماتی امروز تعطیل شد اما تمامی راههای ارتباطی برقرار میباشد و تمامی دستگاه ها در تلاشند تا مشکلات ایجاد شده برطرف گردد. همچنین در ادامه اظهار کرد در حال حاضر در بخش هایی از مناطق زلزله زده برق قطع شده و آنتن دهی خطوط تلفن همراه با مشکلاتی روبرو می باشد

استاندار هرمزگان اعلام کرد عملیات جستجو در مناطق زلزله زده به پایان رسیده و می توان گفت هیچ کسی زیر آوار باقی نمانده است.
همچنین مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان هرمزگان با توجه به زلزله رخ داده در این استان اعلام کرد هیچ گونه آسیبی به تاسیسات این شرکت وارد نگردیده و سوخت رسانی به جایگاه های منطقه هرمزگان به روال عادی ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا