اطلاعیه ها

تصادف زنجیره‌ای در اصفهان دردسر ساز شد

اصغر زارع رئیس پلیس راه استان اصفهان از رخ دادن یک تصادف زنجیره ای ۳۰ خودرو با یکدیگر در کمربندی شرق اصفهان خبر داد. علت این حادثه که در ساعت ۴ بامداد امروز رخ داد ریخته شدن مواد روغنی بر سطح جاده بود. به گفته فرماندهی انتظامی استان اصفهان هم اکنون این مسیر باز بوده و تردد خودروها در آن جریان دارد. در ادامه می‌توانید خبر کامل رخ دادن تصادف زنجیره ای ۳۰ دستگاه خودرو در اصفهان را بخوانید:

تصادف زنجیره‌ای ۳۰ دستگاه خودرو در اصفهان

به گزارش بورس فردا و به نقل از ایسنا رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف زنجیره‌ای ۳۰ دستگاه خودرو در کمربندی شرق اصفهان به علت ریخته شدن مواد روغنی بر روی سطح جاده خبر داد.

سرهنگ اصغر زارع با اعلام این خبر، گفت: ساعت ۴ بامداد امروز(شنبه، ۲۸ خردادماه) در کمربندی شرق اصفهان یک تصادف بین ۳۰ دستگاه خودرو رخ داد که بلافاصله مأموران پلیس راه استان به‌منظور بررسی این حادثه در محل حضور یافتند.

افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد علت وقوع این حادثه  ریخته شدن مواد روغنی بر روی سطح جاده است که باعث لغزنده شدن محور و سُر خوردن خودروها شده است.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد:  با همکاری اداره راه به‌سرعت نسبت به خاک‌ ریزی در  دو محور بهارستان به اصفهان و سجزی به اصفهان و پاک‌سازی سطح جاده از مواد روغنی اقدام شد.

سرهنگ زارع از شناسایی کامیون تانکر دار حامل مواد روغنی که مخزن آن سوراخ شد و در حال نشت آن بر روی جاده بود خبر داد و گفت: این خودرو در شانه خاکی کمربندی شرق متوقف و راننده آن برای انجام تحقیقات به یگان انتظامی منتقل شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فرماندهی انتظامی استان اصفهان، وی با بیان اینکه هر دو مسیر اشاره شده باز بوده و تردد در آن‌ها جریان دارد، گفت: با این وجود از رانندگان می‌خواهیم با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

تصادف زنجیره ای در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا