اخبار بورساخبار عرضه اولیه

عرضه اولیه جدید امروز 4 خرداد/ بورس روند متعادل خواهد گرفت

بازازر سهام دیروز افت هزار و 521 واحدی را تجربه کرد، اما امروز با وجود چند سیگنال بورس روند متعادل خواهد گرفت، سهام شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با نماد فغدیر به صورت حراج امروز 4 خرداد به صورت عرضه اولیه جدید در بازار سهام عرضه خواهد شد، بازگشایی نمادهای سهام عدالت موجب افزایش نقدینگی در بازار سهام خواهد شد. مشاور اقتصادی باشگاه استقلال نیز اعلام کرد که نماد معاملاتی سهام این باشگاه تا دو روز آینده وارد بازار فرابورس خواهد شد. برای توضیحات بیشتر راجب عرضه اولیه جدید امروز 4 خرداد و سیگنال های جدیدی که موجب تعادل بازار سهام خواهند شد ادامه مطلب را بخوانید.

علت ریزش شاخص بورس در 3 خرداد 1401

عرضه اولیه جدید برای بازار سهام امروز 4 خرداد

سهام شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان امروز 4 خرداد به روش حراج و با نماد معاملاتی فغدیر عرضه اولیه خواهد شد. طبق نظریه کارشناسان این عرضه اولیه نقدینگی بازار را افزایش خواهند داد.

6 سیگنال جدید برای پیش بینی بازار سهام/ بورس روند متعادل به خود خواهد گرفت

به گزارش بورس فردا به نقل از تجارت نیوز بورس دیروز با افت هزار و ۵۲۱ واحدی به سطح یک میلیون و ۵۵۵ هزار واحدی رسید. امروز چند سیگنال برای بازار وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند که بورس روند متعادلی و گاها روبه پایینی را تجربه می‌کند.

علی دولتشاهی، مشاور اقتصادی باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد که نماد معاملاتی سهام این باشگاه از یک یا دو روز آینده وارد چرخه معاملات فرابورس شود. (اقتصادآنلاین)

بازگشایی این نماد می‌تواند گردش نقدینگی تالار شیشه‌ای را افزایش دهد.

سهام شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به روش حراج و با نماد فغدیر امروزعرضه اولیه می‌شود.

شرکت بورس با صدور اطلاعیه‌ای، از تداوم تعلیق نماد معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در بورس خبر داد. (تسنیم)

بازگشایی نمادهای معاملاتی سهام عدالت، باعث افزایش نقدینگی در بازار سرمایه و اقتصاد می‌شود.

سهام شرکت تامین سرمایه خلیج فارس با نماد تفارس دیروز بازگشایی شد و در نیم ساعت ۵۵۶ کد حقیقی که موفق به خرید تفارس شدند.(شهربورس)

کارشناسان عقیده دارند این نحوه بازگشایی، اعتماد سهامداران نسبت به بازار سهام را کاهش می‌دهد.

رییس کل سازمان خصوصی‌سازی عقیده دارند در عرضه بلوکی سهام ایران خودرو و سایپا، «ارزندگی سهم» و «برخورداری از قابلیت مزایده» دو مولفه مهم است. بدین ‌ترتیب، مبنای ارزش‌گذاری سهام این دو شرکت، قیمت تابلو به همراه اضافه ارزش بلوکی است که با توجه با نقدشوندگی این سهم‌ها، حتما قیمت نهایی بسیار بیشتر از قیمت روی تابلو خواهد بود.(سنا)

عرضه بلوکی سهام این دو خودروساز ورود نقدینگی به بازار سرمایه را افزایش می‌دهد.
علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو گفت: برنامه دوم فروش برق به عنوان کالای رقابتی از طریق بورس انرژی است. سعی می‌کنیم طی ماه‌های آتی با عرضه برق در این بازار زمینه رقابت را فراهم کنیم

همچنین بخوانید:

پیش بینی بورس تا پایان خرداد 1401 و پایان سال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا