اخبار بورس

خبر خوب دیگر برای بورسی ها (صف ها فروش به زودی جمع می شود)

به گفته یکی از کارشناسان بازار سرمایه نوسان و رفتار کنونی بازار سرمایه طبیعی است و پیش بینی می شود که صف های فروش به زودی جمع شوند و تداوم نوسان شاخص در مدت زمان مشخص می تواند موجب آغاز روند صعودی شاخص شود.

مشاهده اخبار روز :

پیش بینی بازار بورس شنبه 24 آبان ماه 99

پشی بینی بازار بورس هفته آینده (هفته آخر آبان ماه)

انتقال یک درصد از صندوق توسعه ملی به بازار بورس

صف های فروش سهام به زودی جمع خواهند شد!

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، با لغو ممنوعیت معاملات روزانه در بازار سهام و از سوی دیگر تخصیص بخشی از منابع وعده داده شده صندوق توسعه به بازار سهام امید برخی برای بازگشت شاخص بورس بیشتر شده است.

در همین مورد پشوتن مشهوری‌نژاد، تحلیلگر بازار سرمایه پیش‌بینی کرده است:‌ شرایط فعلی می‌تواند نقطه بازگشت بازار محسوب شود، به‌طور معمول در چنین نقاطی این طور نیست که به یک‌باره شاخص‌های سهامی مثبت شوند. معمولا چند روز مثبت و منفی در جریان معاملاتی بازار سهام خواهیم داشت. بنابراین در پی این اتفاق شاخص به نوعی کف‌سازی می‌کند، فروشندگان از گردونه معاملات خارج و ترس خریداران کاهش پیدا می‌کند و برگشت شاخص‌های سهامی به مدار مثبت رخ می‌دهد.

وی که در گفتگو با دنیای اقتصاد سخن می‌گفت، بیان کرد: بر این اساس رفتار فعلی بازار امری طبیعی ارزیابی می‌شود و انتظار می‌رود که صف‌‌‌ها به زودی جمع‌آوری شوند. تداوم افزایش و کاهش شاخص با عبور از زمان مشخص می‌تواند به بازگشت بازار منجر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا