اخبار بورس

افزایش ۱۰۰ درصدی فروش شرکت فولاد مبارکه در اردیبهشت ماه

 شرکت فولاد مبارکه در گزارش فعالیت ماهانه اردیبهشت ماه از افزایش ۱۰۰ درصدی میزان فروش محصولات خود خبر داد.

در وبسایت کدال اطلاعات منتشر شده  حاکی از آن است که ، این شرکت از فروش ۸۳۵ هزار تن انواع محصولات گرم، سرد و پوشش‌دار خود بیش از ۵۱ هزار و ۶۸۹ میلیارد ریال درآمد کسب کرده که تا مجموع فروش خود از ابتدای سال را به رقم ۷۷ هزار و ۵۱۶ میلیارد ریال برساند. این در حالی است که در مقایسه با اردیبهشت سال گذشته، میزان فروش ریالی این شرکت ۴۲ درصد بیشتر شده است.

با توجه به عملکرد تولید این شرکت در اردیبهشت ماه که بیان گر ایناست : فولاد مبارکه در اردیبهشت ماه ۷۴۲ هزار تن انواع محصول تولید کرده که نسبت به فروردین ماه ۱۲ درصد کاسته شده است.
در نتیجه در مقایسه با فروردین ماه قیمت هر تن محصولات گرم در اردیبهشت ماه ۶ درصد، محصولات سرد ۱۰ درصد و محصولات پوشش‌دار ۱۴ درصد افزایش داشته است.

در نتیجه بهبود عملکردفولاد با صف فروش نماد این شرکت در بورس در روزهای معاملاتی اخیرا همراه بوده است و قیمت هر سهم این شرکت از ۱۱۲۳ تومان به ۸۷۱ تومان کاهش یافته است.

این طور به نظر می‌رشدکه از دلایلی که باعث شده تا اکنون سهامداران برای نقدکردن سود خود اقدام به فروش هیجانی این سهم کرده‌اند یکی رشد قیمت ابتدای سال این شرکت و دومی ورود معامله‌گران جدید به این سهم بوده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا