اخبار بورس

شاخص کل بورس بعد از دوسال وارد محدوده ۱.۶ میلیونی شد

با اینکه بورس به مدت دو سال در روند اصلاحی بود و بسیاری از سهامداران متحمل زیان شدند اما امروز شاخص کل با رشد ۱۷ هزار و ۶۲۹ واحدی وارد محدوده ۱.۶ میلیونی شد. همچنین امروز سه شنبه نمادهایی مانند شستا، فولاد، فملی و شبریز بیشترین تأثیر مثبت را روی شاخص کل بورس داشتند. در ادامه خبر کامل رشد شاخص کل بورس را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

ورود شاخص کل به کانال 1.6 میلیونی

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، تقریبا دو سالی می‌شود که بورس روند اصلاحی به خود گرفته است اما امروز پس از گذشت حدودا دو سال شاخص کل وارد محدوده ۱٫۶ میلیونی شد.

در ساعت ۱۰:۵۳ شاخص کل بورس با رشد ۱۷ هزار و ۶۲۹ واحدی به سطح یک میلیون و ۶۰۱ هزار واحد رسید.

امروز سه‌شنبه شاخص کل رشد ۱٫۱۱ درصدی و شاخص هم‌وزن نیز رشد ۰٫۱۰ واحدی را تجربه کردند.

آخرین بار مهر ماه سال ۱۳۹۹ بود که شاخص کل بورس در سطح یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی ایستاد و اکنون با این ورود طلسم دو ساله بورس شکست.

همچنین آخرین قیمت ۸۸ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافت و ۸۴ نماد کاهش بیش از سه درصدی قیمت را تجربه کردند.

حقوقی‌ها یا میانه بازار بیش از سه میلیارد تومان نقدینگی از بورس خارج کردند.

امروز سه‌شنبه و تا ساعت ۱۱ نمادهای آسیاتک، شستا، فولاد، فملی، خودرو، سپید و وتجارت در لیست نمادهای پرتراکنش بورسی قرار گرفتند.  از سوی دیگر حگهر، کرمان، تجلی، فزر، تلیسه، فجهان و بپیوندنمادهای پراتراکنش فرابورس شدند.

فولاد، کگل، کچاد، فملی، شبریز، شستا و فخوز تاثیر مثبت روی شاخص کل بورس داشتند. همچنین نمادهای کگهر، هرمز، ومهان، صبا، فجهان و فزر فرابورس را سبزپوش کردند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع حدودا به چهار هزار و ۲۱۵ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا