اخبار بورس

دلیل رشد شارپی بورس امروز چه بود؟ روند صعودی تا کی ادامه دارد؟

مقدمه

در حالی که در مرحله سفارش ‌گیری بازار سهام امروز تقاضای زیادی وجود نداشت اما شاخص کل با شروع معاملات بیش از دو درصد رشد کرد. اگر شما از دسته افرادی هستید که در بازار بورس فعالیت می کنید و مایلید بدانید که دلیل رشد شارپی بورس امروز چه بود؟ و آیا روند صعودی در روز های آینده نیز ادامه دارد یا خیر ؟ در ادامه با ما همراه باشید.

دلیل رشد شارپی بورس امروز چه بود؟

به گزارش تجارت ‌نیوز، با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل کانال یک میلیون و 400 هزار واحد را پس گرفت، اما آیا این روند پایدار است؟ برای پاسخ به این سوال لازم است تا به نظر یکی از کارشناسان و فعالان بازار بورس توجه داشته باشیم. پیمان حدادی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با دلیل افزایش تقاضا در بورس امروز گفت: به سه دلیل تقاضا در بازار سهام افزایش یافته است که این سه دلیل عبارتند از:

  • رکود بازار های موازی
  • عبور از محدوده روانی یک میلیون و 400 هزار واحد
  • محدودیت ‌های کرونایی

با اعمال محدودیت به دلیل آنلاین بودن معاملات بازار سهام پول حقیقی وارد بازار سرمایه شده است اما دلیل افزایش تقاضای امروز همان عبور از محدوده روانی یک میلیون و 400 هزار واحد بود. این کارشناس در رابطه با پایدار بودن روند صعودی بیان کرد: قطعا بعد از هر رشد یک اصلاح در پیش است اما به نظر می ‌رسد فعلا روند صعودی بازار سهام ادامه داشته باشد و در رابطه با پایدار بودن رشد شاخص کل باید فعلا به معاملات توجه کرد. از این که تا پایان مقاله دلیل رشد شارپی بورس امروز چه بود؟ روند صعودی تا کی ادامه دارد؟ با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاع از آخرین اخبار بورس و آموزش های رایگان با ما در بورس فردا همراه باشید.

پیشنهاد می شود: عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در شرکت فرابورس ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا