سبدگردان هدف

پیش بینی بازار بورس فردا ۹ آذر ماه ۹۹

0

سلام به بورسی های عزیز، امیدوارم که حال دلتون بر خلاف حال بازار سرمایه نوسانی نباشه. خوشبختانه روند معاملات امروز شنبه ۸ آذر ماه ۹۹ همانطور که پیش بینی کرده بودیم پیش رفت. در ابتدا بازار متعادل بازگشای شد و در روند معاملات تقاضا شدت کرد و با رشد ۲۳ هزار واحدی شاخص پایان یافت. در ادامه این مطلب به پیش بینی بازار بورس فردا ۹ آذر ماه ۹۹ می پردازیم.

آخرین اخبار بورسی:

آیا عملیات تروریستی دیروز بر بازار بورس تاثیر می گذارد؟

سرمایه مورد نیاز برای دارا سوم و زمان عرضه آن

آغاز بازار گردانی ۷ نماد فرابورسی از امروز ۸ آذر

از بین رفتن کرونا باعث رشد شاخص بورس ایران می شود

پیش بینی بازار بورس فردا ۹ آذر ماه ۹۹

بازار بورس در اولین روز معاملاتی هفته بسیار متعادل آغاز شد و در ساعات اولیه ۱ هزار واحد رشد کرد و در اواسط ساعات معاملاتی با حجم تقاضا مواجه شد و شاخص کل را با ۲۳ هزار واحد رشد به ۱ میلون و ۳۹۰ هزار و ۶۱۲ واحد رساند این میتواند نشانه های مثبتی از روند معاملات بورس فردا ۹ آذر ماه باشد و شاخص را تا مرز ۱ میلون و ۴۰۰ هزار واحدی و حتی عبور از آن محدوده حیاتی باشد.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه بر این باورند که با رشد قیمت های جهانی، شاخص بازار سرمایه ایران نیز رشد خواهد کرد البته این رشد در گرو صبر و آرامش سهامداران و دید بلند مدت مدت آنها می باشد. اگر دید سهامداران به بازار سهام بلندمدت شود می‌توان به رشد بازار سهام امیدوار بود.

با توجه به حجم معاملات امروز بازار سرمایه و رسیدن شاخص به مرز ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی می توان به روند صعودی و مثبت در روز یکشنبه نهم آذر ماه ۹۹ امیدوار بود. البته سهامداران نگران نباشد ممکن است فردا یکشنبه به دلیل تعطیل بودن بازار های جهانی کمی نوسان و حتی افت را مشاهد نماییم اما جای نگرانی وجود ندارد.

نقشه بازار بورس امروز شنبه ۸ آذر ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز شنبه 8 آذر ماه 99
نقشه بازار بورس امروز شنبه ۸ آذر ماه ۹۹
  • شاخص کل بازار بورس امروز : ۱,۳۹۰,۷۹۷ =  ۲۳۵۴۸+
  • شاخص هم وزن بازار بورس : ۴۰۱,۵۳۱٫۰۷ = ۶۳۹۹+
  • حجم معاملات امروز : ۱۸٫۲۳۲B
  • ارزش معاملات امروز : ۱۶۶,۳۳۷٫۹۷۹B
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.