The news is by your side.

قیمت پژو ۲۰۶ در بازار آزاد به ۳۰۰ میلیون تومان رسید!

0

به گفته اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل، در شرایط کنونی این صاحبان خودرو هستند که قیمت آن را مشخص می کنند و خریداران و فروشندگان به دلیل نوسانات شدید بازار، فعالیت نمی کنند پژو ۲۰۶ تیپ۵ به ۳۰۳ میلیون و مدل صندوقدار این خودرو به ۲۹۸میلیون تومان رسید.

جزئیات ثبت نام ایران خودرو ۲۲ مهر ۹۹

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار آزاد به مرز ۳۰۰ میلیون تومان رسید!

به گزارش بورس فردا و به نقل از اقتصاد آنلاین، نگاهی به قیمت‌های اعلام شده در سایت‌های فروش اینترنتی حاکی از آن است که امروز قیمت

  • پراید ۱۱۱ بین ۱۴۰ تا ۱۴۳میلیون
  • پراید ۱۳۱ حدود ۱۲۲ تا ۱۲۵میلیون
  • قیمت پراید۱۳۲ بین ۱۲۴ تا ۱۲۷میلیون تومان متغیر است

همچنین دارندگان تیبا هاچ‌بک قیمت روز این خودرو را تا ۱۶۵ میلیون و تیبا صندوقدار را حدود ۱۴۹میلیون تومان بالا بردند؛ قیمت ساینا نیز حدود ۱۶۰میلیون، کوییک دنده‌ای ۱۸۱میلیون و کوییک‌آر ۱۹۱میلیون تومان است.

قیمت امروز پژو ۲۰۶

  • قیمت پژو ۲۰۶ تیپ۲ = ۲۳۸میلیون
  • قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ = ۳۰۳ میلیون
  • قیمت پژو ۲۰۶ صندوق دار تیپ ۵ = ۲۹۸میلیون تومان رسید

همچنین قیمت اعلام شده برای پژو۲۰۷ دنده‌ای هم در بازار امروز تقریبا ۴۳۶میلیون و اتوماتیک این خودرو ۵۰۰میلیون تومان است.

همچنین دارندگان پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی قیمت این خودرو را ۲۱۶میلیون و پژو پارس ساده را ۲۵۴میلیون تومان اعلام کردند؛ بر همین اساس قیمت روز سمند ال‌ایکس به ۲۱۰میلیون، سمند سورن ۲۷۵میلیون، رانا ال‌ایکس ۲۴۰میلیون، دنا معمولی ۳۳۰میلیون، دنا پلاس دنده‌ای ساده ۴۰۵میلیون، دنا پلاس دنده‌ای توربو ۴۸۵میلیون و دنا پلاس اتوماتیک توربو به حدود ۶۶۱میلیون تومان رسید.

امروز قیمت پژو ۲۰۰۸ به حدود یک میلیارد و ۱۶۷ میلیون تومان، سیتروئن C3 به یک میلیارد و ۵۶میلیون، سراتو یک میلیارد و ۲۰ میلیون، مزدا ۳ به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون، ساندرو اتوماتیک به ۵۴۴ میلیون و ساندرو استپ‌وی به حدود ۵۸۵میلیون تومان رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.