اخبار مهم اقتصادی

یارانه کمک معیشتی به افراد جامانده از دریافت یارانه واریز شد

پس از واریز یارانه معیشتی اردیبهشت ماه افرادی که یارانه به آنها تعلق نگرفته بود از طریق آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir می توانستند اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند حال سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد پس از بازبینی و بررسی های لازم، یارانه کمک معیشتی تکمیلی به حساب سرپرستان خانواری که مشمول دریافت یارانه بودند واریز گردید اما این مبلغ واریزی فعلاً تا زمان بررسی های بیشتر مسدود و غیر قابل برداشت خواهد بود. در ادامه خبر کامل واریز یارانه کمک معیشتی به حساب افراد معترض به قطع یارانه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

جزئیات واریز یارانه برای افراد جامانده 

به گزارش بورس فردا و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد این مرحله از پرداخت پس از دستور رئیس جمهور و متعاقب ارائه درخواست بازبینی سرپرستان خانواری که به دهک بندی و قطع یارانه در مرحله 135 از طریق سایت hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام‌شده بود، واریز شد.

بر این اساس، کمک معیشتی تکمیلی مرحله 135 به حساب خانواری که تا قبل از اردیبهشت‌ماه 1401 مشمول دریافت یارانه بوده اما در این مرحله بنا به اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهک دهم قرار گرفته بودند و متقاضی تجدیدنظر و بازبینی در دهک‌بندی اعلام شده آن وزارتخانه، واریز شده است.

این مبلغ واریزی به حساب سرپرستان تا بررسی‌های انجام‌شده و تایید توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسدود و غیرقابل برداشت خواهد بود.

همچنین برحسب اطلاع‌رسانی‌های قبلی صورت گرفته، اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه 10 میلیون ریالی کرونا از سرپرستان خانواری که این تسهیلات را دریافت کرده‌اند، کسر گردیده است.

مجدا یادآوری می‌گردد معترضین به دهک بندی اعلام شده و یا قطع یارانه اردیبهشت‌ماه 1401 کماکان لازم است از طریق آدرس اینترنتی  hemayat.mcls.gov.ir  و یا تلفن گویای 09200006369 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا