اخبار مهم اقتصادی

قیمت جدید لبنیات اعلام شد

در گفتگوهای خبری دیشب وزیر صمت اعلام کرد که سقف قیمت لبنیات به تصویب بازار رسیده و به زودی اعلام خواهد شد همچنین در صحبت های خود اعلام نمود این اصلاح قیمت‌ها به منظور توزیع عادلانه یارانه ها اعمال شده است. در همین راستا قیمت جدید لبنیات و دیگر کالاهای اساسی مانند مرغ، تخم مرغ و روغن امروز اعلام گردید که در ادامه خبر کامل قیمت جدید لبنیات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

افزایش قیمت لبنیات

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت جدید لبنیات و مرغ امروز اعلام شد. اما هنوز نرخ دقیقی از قیمت مرغ و تخم‌مرغ اعلام نشده‌ است. باید منتظر ماند و دید قرار است چه نرخی برای این دو محصول اعلام شود.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: قیمت محصول لبنی شیر، ماست و پنیر در راستای توزیع عادلانه یارانه اعلام شد. قیمت هر کیلو شیر خام درب دامداری به ۱۲ هزار تومان رسید.

باکری نرخ شیرنایلونی ۹۰۰ گرمی ۱.۵ درصد چربی ۱۵ هزار تومان، شیربطری ۱.۵ درصد چربی ۱۸ هزار تومان، پنیر ۴۰۰ گرمی نسبتا چرب ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان و ماست ۲.۵ کیلو ۱.۵ درصد چربی ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد. دیشب فاطمی امین، وزیر صمت گفته بود که؛ سقف قیمت مرغ، تخم مرغ، روغن و لبنیات که سازمان حمایت بررسی کرده و به تصویب تنظیم بازار رسیده اعلام خواهد شد.

قیمت سایر محصولات هم در حال بررسی است. این اصلاح قیمت ها در راستای توزیع عادلانه یارانه ها اعمال شده است و یارانه دو ماه اردیبهشت و خرداد ۲۱ اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است. طبق اعلام ستاد تنظیم بازار یارانه اردیبهشت از امروز قابل برداشت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا