اخبار مهم اقتصادیپیشنهاد سردبیر

فروش بدون قرعه کشی هایما s7 ویژه مادران

مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم آنها از ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده باشد می توانند در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ایران خودرو شرکت نمایند که در ادامه میتوانید خبر کامل آن را بخوانید:

بیشتر بخوانید:

طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ایران خودرو

شرکت خودروسازی ایران خودرو از امروز یکشنبه ۸ آبان ماه به منظور حمایت از خانواده و جوانی جمعیت طرح فروش خودروی هایما s7 را بدون قرعه کشی برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم آنها از ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده باشد اجرا می کند.

متقاضیان می توانند از ساعت ۱۱ صبح امروز یکشنبه ۸ آبان ماه به سایت مراجعه کرده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

این طرح شرکت خودروسازی ایران خودرو که از امروز آغاز گشته تا زمان تکمیل ظرفیت البته حداکثر تا تاریخ ۸ بهمن ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

شماره تلفن همراهی که در این سامانه معرفی می شود حتماً باید به نام فرد متقاضی باشد همچنین سند خودروی واگذار شده در این طرح در رهن شرکت نخواهد بود.

با توجه به اینکه به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق میگیرد باید گفت مادرانی که در طرح های سابق نیز موفق به واریز وجه نشده‌اند می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

متقاضیان پس از مراجعه به سایت می توانند نسبت به واریز وجه اقدام کنند که این کار صرفاً به صورت اینترنتی و در سایت ایران خودرو انجام خواهد گرفت.

بعد از واریز وجه متقاضیان، اطلاعات افراد به سازمان ثبت احوال ارسال شده و در آنجا شرایط سنجیده می شود و در صورت عدم احراز شرایط تولد فرزند دوم و مابعد، وجوه پرداختی ظرف مدت ۲۰ روز کاری برگشت داده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا