اخبار مهم اقتصادیپیشنهاد سردبیر

بورس کالا در هفته آینده میزبان محصولات ایران خودرو شد

شرکت خودروسازی ایران خودرو اقدام به عرضه ۴ محصول خود بر روی تابلوی معاملات کرده است که در ادامه میتوانید خبر کامل آن را بخوانید:

بیشتر بخوانید:

عرضه محصولات ایران خودرو در بورس کالا

استقبال فوق العاده مردم در هفته گذشته از عرضه خودروی ۲۰۷ در بورس کالا باعث شد که بار دیگر گروه صنعتی ایران خودرو محصولاتی چون هایماs7، هایما s5، تارا دستی و اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک را در هفته آینده راهی بورس کالا کند.

بر این اساس این شرکت خودروسازی، ۶۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ و ۵۰۰ دستگاه تارا را در تاریخ ۸ آذر بر روی تابلوی معاملات بورس می برد.

از میان پانصد دستگاه تارای عرضه شده، ۲۵۰ دستگاه آن دستی و ۲۵۰ دستگاه از آن به صورت اتوماتیک بوده که از هر کدام صد دستگاه با رنگ مشکی آبنوس، صد دستگاه با رنگ نقره ای تیتانیوم و ۵۰ دستگاه با رنگ سبز کله غازی عرضه می گردد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده تارا دستی با رنگ نقره ای تیتانیوم و سبز کله غازی با قیمت دویست و شصت و هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و تارا دستی با رنگ مشکی آبنوس با قیمت ۲۵۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه خواهد شد.

همچنین تارا اتوماتیک با رنگ مشکی آبنوس، در قیمت ۳۶۷ میلیون و ششصد هزار تومان و تارا اتوماتیک با رنگ نقره ای تیتانیوم و سبز کله غازی با قیمت ۳۷۹ میلیون تومان بر روی تابلوی معاملات خواهد رفت.

علاوه‌ بر تارا دستی از بین ششصد دستگاه پژو ۲۰۷ اتومات ارائه شده، ۳۰۰ دستگاه از آن با رنگ سفید، ۲۰۰ دستگاه از آن با سقف شیشه ای مشکی آبنوس، ۵۰ دستگاه از آن با سقف شیشه‌ای نقره ای تیتانیوم و ۵۰ دستگاه دیگر به صورت سقف شیشه ای سبز کله غازی عرضه میشود.

قیمت پایه برای پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید ۲۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و برای پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای ۲۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

عرضه هایما در بورس کالا

متقاضیان خودروهای هایما s7 و هایما s5 نیز میتوانند در روز ۷ آذر جهت خرید این خودرو اقدام نمایند.

شرکت خودروسازی ایران خودرو خودرو هایما اس ۷ را در ۶۰۰ دستگاه عرضه کرده است که از این میزان دویست دستگاه با رنگ مشکی آبنوس سفارشی و چهارصد دستگاه با رنگ سفید عرضه خواهد شد.

همچنین خودروی هایما s۵ با تعداد ۳۰۰ خودرو عرضه می گردد که از این میزان ۲۰۰ دستگاه از آن با رنگ سفید، ۵۰ دستگاه با رنگ قرمز ونیزی و ۵۰ دستگاه با رنگ نقره ای تیتانیوم عرضه می گردد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده این خودروها ۶ اسفند ماه به متقاضیان که موفق به خرید این خودروها در بورس کالا شدند تحویل داده میشود و پیش پرداختی که برای آن در نظر گرفته شده است ۱۰۰ درصد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا