اخبار مهم اقتصادی

اتاق اصناف قیمت روغن خوراکی را اعلام کرد!!

اتاق اصناف پیرو یک اطلاعیه حداکثر قیمت فروش انواع روغن خوراکی را اعلام کرد همچنین در راستای این اطلاعیه بیان کرد هرگونه فروش قیمت بالاتر از قیمت های مصوب تخلف و گرانفروشی می باشد و سازمان تعزیرات با خاطیان برخورد قانونی و محکم خواهد داشت. در ادامه میتوانید خبر کامل قیمت روغن های خوراکی را مشاهده کنید:

جزییات قیمت روغن های خوراکی

به گزارش بورس فردا و به نقل از  خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اتاق اصناف ایران پیرو اطلاعیه شماره 2 ستاد تنظیم بازار مورخ 1401/02/21 درباره مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها , نرخ حداکثری فروش انواع روغن خوراکی را برای مصرف کننده در سراسر کشور مطابق با جدول پیوست اعلام میدارد.

بر اساس این اطلاعیه قیمت مصرف کننده روغن مایع آفتاب گردان 810 گرمی پخت و پز 630000 ریال و قیمت مصرف کننده روغن مایع 810گرمی سرخ کردنی 620000 ریال است.

به استناد این مصوبه از امروز مورخ 1401/02/22 هرگونه اعلام قیمت بالاتر از قیمت های مصوب در تمامی شبکه های توزیع اعم از زنجیره ای ، صنفی و مجازی ، تخلف گران فروشی محسوب شده و گشت های مشترک نظارت و بازرسی اتاقها و اتحادیه های صنفی و سازمان تعزیرات با اندک خاطیان احتمالی برخورد قانونی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا