اطلاعیه هاپیشنهاد سردبیر

قیمت بلیط پرواز های جام جهانی قطر اعلام شد

رئیس سازمان هواپیمایی کشور به تازگی خبر از زمان خریداری بلیط های جام جهانی داده است که در ادامه میتوانید خبر کامل آن را بخوانید:

بیشتر بخوانید:

پرواز از ۶ شهر ایران به دوحه

محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد در هفته‌های گذشته جلسات مهمی در خصوص پرواز های جام جهانی بین وزیر راه و شهرسازی کشور وزیر ورزش و جوانان وزیر امور خارجه وزیر راه قطر و وزیر میراث فرهنگی و گردشگری انجام گردید.

وی گفت در طی این جلسه توافقات مهمی با وزیر کشور قطر به منظور جابجایی تماشاگران ایرانی انجام گردید. به گونه ای که مقرر گردید ۸۴ پرواز به ایران ایر و ۱۹۸ پرواز به قطر ایر افزوده شود تا تماشاگران بتوانند از شهرهای ایران به منظور تماشای بازی های جام جهانی به شهر دوحه سفر نمایند.

محمدی بخش در ادامه افزود تاکنون پرواز از شهرهای مشهد، تهران، اصفهان، شیراز، کیش و لار به مقصد دوحه قطعی شده است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور تصریح کرد برنامه ریزی های ویژه ای به منظور جا به جایی راحت مسافران ایرانی برای بازیهای ایران که در روزهای دوشنبه ۳۰ آبان، جمعه ۴ آذر و دوشنبه ۸ آذر می باشد در نظر گرفته ایم.

وی در ادامه گفت مقرر گردیده است ست که طرف قطری قیمت بلیط ها را در همین هفته بر روی سایت خود قرار دهد همچنین ایران ایر از شنبه قیمت بلیط ها را اعلام می نماید و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ها بلیت ها را خریداری کنند.

شرط خریداری بلیت، داشتن بلیط های بازی های این مسابقات و واکسیناسیون می باشد.

در ادامه محمدی بخش گفت هیچ محدودیتی برای خرید پرواز های تک نفره برای جام جهانی قطر وجود ندارد و علاقه مندان با ثبت نام در سامانه می‌توانند بلیت های مورد نظر خود را خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا