اخبار بورس

پذیر نویسی سرخابی ها چه زمانی بازگشایی می شود

در خصوص پذیره نویسی سرخابی ها که از ۱۵ اسفندماه آغاز گردید با وجود پیگیری های شرکت فرابورس در مورد علت عدم بازگشایی نماد این دو تیم، اما هنوز جواب قطعی برای آن وجود ندارد. در ادامه میتوانید خبر کامل زمان بازگشایی نماد سرخابی ها را بخوانید:

بیشتر بخوانید:

چرا سرخابی ها بازگشایی نمیشوند؟

پذیره نویسی دو تیم استقلال و پرسپولیس با نماد سرخابی ها که از ۱۵ اسفند ماه آغاز گردید و تا بیست و هشتم اسفند ماه ادامه داشت با گذشت ۵ ماه هنوز بازگشایی نشده است.

حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص این امر گفت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید حتماً متن قراردادهای خود و رویدادهای عمده مالی خود را در سایت کدال بورس افشا کرده و متن قرارداد ها را به شرکت های فرابورس و سازمانهای خصوصی سازی ارائه کنند.

چند نفر در پذیره نویسی سرخابی ها شرکت کردند؟

در این پذیره نویسی حدود یک میلیارد و دویست و سی و شش میلیون و ۹۹۹ هزار و ششصد و پنجاه و شش سهم از سهام شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و تعداد یک میلیارد ۳۴ میلیون و ۸۴۰ هزار و پانصد و شصت و هفت درصد از سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس به روش ثبت سفارش در تابلوی نارنجی بازار پایه فرابورس ارائه گردید.
بر اساس آمار منتشر شده، در پذیره نویسی استقلال ۲۸۶ هزار نفر و در پذیره نویسی پرسپولیس ۳۲۰ هزار نفر شرکت کردند.
حال با گذشت ۵ ماه و با وجود وعده‌های زیادی که در مورد زمان بازگشایی نماد این دو باشگاه داده شده هنوز این دو نماد بازگشایی نشدند و مجید عشقی دلیل این امر را افشای قرارداد ها و برگزاری مجامع فوق العاده برای اصلاح اساسنامه می داند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا