اخبار بورس

بررسی سیگنال های موثر در بورس امروز 17 اسفند 1400

بازار بورس در روز گذشته نیز با رشد همراه بود. با توجه به سیگنال های مثبتی که وجود دارد کارشناسان معتقدند امروز نیز بورس با رشد همراه است.

بررسی سیگنال های موثر در بورس امروز 17 اسفند 1400

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت نیوز، بورس روز گذشته رشد ۲۰ هزار و ۳۲۴ واحدی داشت و شاخص کل بورس به محدوده یک میلیون و ۳۴۲ هزار واحدی رسید.

کارشناسان برای این هفته روند مثبت معاملات را پیش‌بینی کرده‌اند.

روز گذشته اتفاق مهمی در بازار رخ داد. اما مهم‌ترین اتفاق را می‌توان شکست ارزش معاملات در چهار ماه اخیر دانست.

سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در کنفرانسی خبری با اشاره به گفتگوی خود با حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه گفت: تاکید شد که احیای برجام باید بدون تبعیض قائل شدن، به تمامی طرفین حقوق برابر در رابطه با پیشرفت بی دردسر همکاری‌ در تمامی زمینه‌ها را مهیا کند.

همچنین علی باقری در چارچوب رایزنی‌های معمول در جریان مذاکرات، شب گذشته به تهران سفر کرد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین اعلام کرد که روسیه به اوکراین اطلاع داده است. اگر کی‌یف شرایط مسکو را بپذیرد، «هر لحظه» ممکن است به عملیات نظامی خود پایان دهد.

کدام سهام بورس پیشتاز می‌مانند؟

کارشناسان بورسی عقیده دارند که مذاکرات وین در میان مدت می‌توانند بازار را صعودی کنند. از سوی دیگر جنگ روسیه و اوکراین افزایش قیمت کامودیتی‌ها را در پی داشت و این عامل طی روزهای اخیر روی معاملات تاثیر مثبت داشته است.

کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که بورس امروز روند متعادل و گاها نوسانی را تجربه می‌کند و همچنان سهام ریالی‌محور پیشتاز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا