The news is by your side.

خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰

در این مطلب خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه 28 تیر 1400 را با شما به اشتراک می گذاریم.

0

بازار بورس امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ با رشد ۸ هزار و ۷۲۴ واحدی شاخص کل و رشد ۲ هزار و ۷۴۱ واحدی شاخص هم وزن همراه شد و چهار نماد “تاپيكو”، “رمپنا”، “فارس” و “كچاد” بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند. جهت مطالعه خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ادامه مطلب را دنبال کنید.

مطالب یشنهادی: آیا بازار بورس فردا ۲۹ تیر ۱۴۰۰ تعطل است؟

خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، امروز بازار سهام با رشد سه هزار واحدی در محدوده یک میلیون و ۳۱۱ هزار واحد قرار گرفت و ۰٫۶۵ درصد مثبت را ثبت کرد. شاخص کل هم‌وزن هم با ۰٫۶۸ درصد رشد و دو هزار واحد مثبت در محدوده ۴۰۳ هزار واحد قرار گرفت.

بازار نقدی بورس در یک نگاه
بازار نقدی بورس در یک نگاه

ارزش معاملات بورس امروز به چهار هزار میلیارد تومان رسید و نسبت به روز گذشته کاهش یافته است. امروز تاپیکو، رمپنا و فارس بیشترین تاثیر را بر روی شاخص کل گذاشتند. بیشترین تراکنش هم امروز برای ولکار، ومدیر و شستا ثبت شد.

برترین گروه‌های صنعتی امروز چندرشته‌ای صنعتی، شییمیایی و سیمانی‌ها بودند. بیشترین حجم معاملات هم برای خساپا، وسخوز و فاراک ثبت شد.

امروز ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس به حدود ۶هزار و ۷۵میلیارد تومان رسید. حدود ۷۵میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی و رشد بیش از سه درصد ۱۳۷نماد و افت بیش از سه درصد ۹۰نماد امروز در بازار داشتیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.