اخبار بورس

گفته های رئیس سازمان بورس درباره تغییر تیم مدیریتی

به گفته رئیس سازمان بورس دوره هیات مدیره 5 سال است و این دوره چند ماه قبل به پایان رسیده بود اما با تغییر دولت و تغییر وزیر اقتصادی به عنوان رئیس سازمان بورس این امر کمی به تعویق افتاد و از نظر وی تغییر رئیس سازمان بورس امری عادی و طبیعی می باشد.

گفته های رئیس سازمان بورس درباره تغییر تیم مدیریتی

به گزارش بورس فردا و به نقل از گسترش نیوز، رئیس سازمان بورس اعلام کرد: آقای دکتر خاندوزی وزیر اقتصاد به من اطلاع دادند که برنامه شان تغییر تیم مدیریتی سازمان بورس است. من هم از همان روز پیگیر هستم که این اتفاق زودتر بیفتد و مصر بودم که طبق برنامه شورای عالی بورس همین هفته تشکیل شود ولی امکان برگزاری فراهم نشد. امیدوارم هرچه زودتر اتفاق بیفتد.رئیس سازمان بورس طی پیامی تلگرامی اعلام کرد:

همان طور که می دانید دوره هیات مدیره سازمان ۵ سال است و افرادی که در میانه دوره جایگزین می شوند بقیه همان دوره را ادامه می دهند. این دوره از چند ماه قبل به پایان رسیده است و صرفا به دلیل تغییر دولت و به تبع آن تغییر وزیر اقتصاد به عنوان رئیس شورای عالی بورس، تعیین تکلیف به تاخیر افتاده است.

آقای دکتر خاندوزی روز پنجشنبه ۸ مهرماه به من اطلاع دادند که برنامه شان تغییر تیم مدیریتی سازمان بورس است. من هم از همان روز پیگیر هستم که این اتفاق زودتر بیفتد. حتی مصر بودم که طبق برنامه شورای عالی بورس همین هفته تشکیل شود ولی امکان برگزاری فراهم نشد. امیدوارم هرچه زودتر اتفاق بیفتد.از نظر من تغییر رئیس سازمان بورس در انتهای دوره ۵ ساله باید یک امر عادی تلقی شده و نباید اینقدر بدان پرداخته شود. بازار سرمایه هم فکر می کنم آنقدر بزرگ شده که این رفت و آمدها بر آن تاثیری نداشته باشد.لذا از همه دوستان تقاضا دارم به این حواشی نپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا