اخبار بورس

10 نماد بورسی و فرابورسی به صورت موقت متوقف شدند!!

امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه دومین روز کاری هفته، نماد ۶ شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم به مدت یک ساعت متوقف گردید همچنین نماد سه شرکت بورسی و فرابورسی بدون اعلام زمان برای یک الی دو روز کاری متوقف شد. در ادامه می توانید خبر کامل توقف 10 نماد شرکت بورسی و فرابورسی را بخوانید:

توقف 10 نماد شرکت بورسی و فرابورسی

نماد ۱۰ شرکت بورسی و فرابورسی برای یک ساعت ، یک و دو روز کاری بسته و سهم مثبت حاضر در بازار پایه هم تعلیق شد و بازار گردانی دو سهم نیز شروع می شود.

به گزارش بورس فردا و به نقل از  پایگاه خبری بورس پرس، قبل از آغاز معاملات دومین روز کاری این هفته بازار سهام، نماد شرکت های بانک ملت، تامین سرمایه امید، داروسازی عبیدی، بیمه کوثر ، سرمایه گذاری مسکن شمالغرب و خدمات دریایی و بندری سینا به دلیل  اعلام رویدادهای مهم و برای یک ساعت متوقف شد.

شرکت های زرماکارون، بانک سرمایه و پلی اکریل هم برای یک و دور روز کاری و آزمایش بدون اعلام زمان از تابلو معاملات خارج شدند . همچنین نماد بانک قرض الحسنه رسالت که با حضور در بازار پایه زرد طی روزهای گذشته با رشد مستمر قیمت مواجه بود حداکثر تا 31 اردیبهشت تعلیق شد. بازارگردانی سهام دو شرکت ریل پرداز سیر و پلی اکریل هم با دامنه نوسان روزانه قیمت مطابق با دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلوی مربوطه از امروز شروع می شود. در این میان، حجم مبنای “سنوین” براساس مقادیر مرتبط با فرمول حجم مبنا در تابلو مربوطه محاسبه و اعمال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا