The news is by your side.

پیش بینی بازار بورس فردا ۲ آذر ماه ۹۹

0

بازار بورس امروز یکم آذر ماه ۹۹ با تقاضای خوبی از سوی حقیقی ها مواجه شد. و در دقایق اولیه بازگشایی بازار، شاخص تا حدود ۲۰ هزار واحد رشد کرد و این رشد تا ۲۸ هزار واحد رسید اما در اواخر ساعات معاملاتی عرضه در برخی نماد ها افزایش یافت و باعث شد که شاخص با رشد ۲۱ هزار و ۲۳۶ واحدی به کار خود پایان دهد. در ادامه این مقاله قصد داریم به پیش بینی بازار بورس فردا ۲ آذر ماه ۹۹ می پردازیم.

مشاهده آخرین اخبار بازا بورس:

پیش بینی بازار بورس در هفته اول آذر

افزایش کارمزد خدمات بانکی از اول آذر ماه

پیش بینی بازار بورس فردا ۲ آذر ماه ۹۹

شاخص کل بازار سرمایه امروز اولین روز هفته خود را با رشد ۱٫۵۸ درصدی آغاز نمود. و همانطور که در پیش بینی چهارشنبه هفته گذشته گفتیم بازار صعودی و مثبت پیش رفت. برخی از کارشناسان بازار سرمایه عتقدند که نباید انتظار رشد شارپی همچون اوایل سال ۹۹، از بازار بورس داشت رشد نسبی بهتر از رشد شارپی است زیرا بیانگر آرامش و روند معاملات به دور از هیجان می باشد.

و با عبور شاخص از کانال ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی می توان گفت که امید و اعتماد به بازار سرمایه بازگشته و روند صعودی این بازار آغاز شده است و اکنون که که سیگنال های مثبت برای رشد بازار بیشتر از سیگنال های منفی است می توان به ورود شاخص به کانال ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی خوشبین بود. از این رو می توان روند بازار بورس فردا دوم آذر ماه ۹۹ را صعودی و مثبت پیش بینی کرد.

نقشه بازار بورس امروز ۱ آذر ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز 1 آذر ماه 99
نقشه بازار بورس امروز ۱ آذر ماه ۹۹
  • شاخص کل بازار بورس امروز: ۱,۳۶۶,۵۳۶٫۶۷ = ۲۱۲۳۵٫۵۸ + = (۱٫۵۸+)
  • شاخص هم وزن : ۳۸۳,۵۷۸٫۲۷ = (۲۳۰۳٫۲۸+)
  • حجم معاملات: ۲۰٫۸۳۰B
  • ارزش معاملات : ۱۸۳,۲۹۳٫۳۱۷B
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.