سبدگردان هدف

پیش بینی بازار بورس فردا ۱۰ آذر ماه ۹۹

0

سلام دوستان حتما با دیدن رشد شاخص کل قطعا حال دلتون سبز سبز! ممنونیم که از پیش بینی های بورسی ما استقبال می کنید. در این مطلب قصد داریم با بررسی وضعیت بازار سرمایه امروز و اخبار موثر به پیش بینی بازار بورس فردا ۱۰ آذر ماه ۹۹ بپردازیم.

مشاهده آخرین اخبار بورسی

چقدر از صندوق توسعه ملی وارد بازار بورس شد؟

چرا صندوق پالایش یکم باز نمی شود؟

چرا شاخص کل بازار در ۹ آذر ماه ۹۹ رشد کرد؟

دلیل تاخیر در بازگشایی پالایش یکم چیست؟

پیش بینی بازار بورس فردا ۱۰ آذر ماه ۹۹

در مرحله پیش گشایش امروز بازار بورس شاهد تعادل بین میزان تقاضا و عرضه بودیم اما در دقایل اولیه بازگشایی شاهد رشد چشمگیر شاخص بودیم. شاخص کل در ابتدای بازار قریب به ۲ درصد برابر با ۲۸ هزار واحد رشد کرد و در نهایت با رشد ۳۶ هزار و ۴۲۷ واحدی وارد کانال ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی شد.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه بر این باورند که اعدا ارقام تابلو معاملاتی خبر از روز های سبز آینده بازار سرمایه می دهند و احتمال بازگشت شاخص به کانال ۱ میلون و ۷۰۰ هزار واحدی وجود دارد و معتقدند که پس از هر روند صعودی یک اصلاح وجود دارد اما اکنون انتظار می رود که روند صعودی ادامه دار باشد.

از جمله دلایلی دخیل در رشد شاخص کل امروز می توان به رکود بازارهای موازی، عبور از محدوده روانی یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد و سومی محدودیت‌های کرونایی اشاره نمود.  از این رو می توان وضعیت بازار بورس فردا ۹ آذر ماه ۹۹ را مثبت و صعودی پیش بینی کرد.

نقشه بازار بورس امروز ۹ آذر ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز 9 آذر ماه 99
نقشه بازار بورس امروز ۹ آذر ماه ۹۹
  • شاخص کل بازار بورس امروز = ۱,۴۲۷,۱۹۹٫۲۶  (۳۶۴۲۷٫۱۰+)
  • شاخص كل (هم وزن) = ۴۱۰,۸۳۵٫۹۰ = (۹۳۰۵٫۴۷+)
  • ارزش معاملات = ۱۶۰,۲۱۴٫۰۹۸B
  • حجم معاملات = ۱۶٫۴۷۸B

از اینکه سایت ما را برای پیش بینی بورس فردا انتخاب کردید مچکریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.