سبدگردان هدف

پیش بینی بازار بورس فردا ۱۱ آذر ماه ۹۹

0

امروز  دو شنبه ۱۰ آذر ماه ۹۹ بازار بورس با تقاضا آغاز شد و شاخص کل و هم وزن هر دو مثبت آغاز به کار کردند و با رشد ۳۶ هزار واحدی به ۱ میلون و ۴۶۵ هزار و ۹۳۴ واحد رسید. از اخبار مهم امروز صدور مجوز فعالیت صندوق پالایش یکم توسط سازمان بورس و عرضه اولیه “چخزر” (صنایع چوب خزر کاسپین) فردا سه شنبه ۱۱ آبان می باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه به پیش بینی وضعیت بازار بورس فردا ۱۱ آذر ماه ۹۹ می پردازیم.

مشاهد آخرین اخبار بورسی:

آیا اصلا بازار به پایان رسیده و رشد شاخص پایدار خواهد بود؟

دلیل رشد مجدد شاخص بورس ایران چیست؟

پیش بینی بازار بورس فردا ۱۱ آذر ماه ۹۹

خوشبختانه وضعیت امروز بازار سرمایه طبق پیش بینی که دیروز خدمتتون ارائه کردیم پیش رفت! و شاخص با رشد ۳۶ هزار واحدی به محدوده  ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی نزدیک شد! می توان دلیل این رشد قابل توجه و ورود نقدینگی به بازار را حمایت دولت با تزریق بخشی از سرمایه صندوق توسعه ملی به بازار بورس و برخورد با حقوقی های متخلف دانست دولت با این اقدامات اعتماد را به این بازار ارزنده بازگرداند.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه تا چند روز پیش وضعیت رشد بازار را مقطعی و همچنین وضعیت شاخص را بین ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد و ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار واحد نوسانی پیش بینی کرده بودند اما با مشاهده رشد شارپی و پشت سر گذاشتن شاخص از محدوده حساس ۱ میلیون ۴۰۰ هزار واحدی و حمایت های دولت بر این باورند که فعلا رشد صعودی بازار بورس پیوسته خواهد بود و سیگنال منفی وجود ندارد.

با توجه به ورود حجم نقدینگی قابل توجه و حجم معاملات خوب امروز می توان وضعیت بازار بورس فردا ۱۰ آذر ماه ۹۹ را صعودی و مثبت پیش بینی کرد.

نقشه بازار بورس امروز ۱۰ آذر ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز 10 آذر ماه 99
نقشه بازار بورس امروز ۱۰ آذر ماه ۹۹
  • شاخص کل بازار بورس امروز: ۱,۴۶۵,۹۳۴ = (+۳۸٫۶۵۶) = (۲٫۷۱+)
  • شاخص هم وزن امروز بازار بورس: ۴۱۷,۷۸۸ = ۶۹۴۲+
  • حجم معاملات بورس امروز : ۱۵٫۳۵۰B
  • ارزش معاملات : ۱۸۱,۳۵۲٫۶۷۶B
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.