اخبار بورس

بورس صعود چشمگیری را تجربه کرد

در سومین روز کاری هفته شاخص کل بورس وارد کانال یک میلیون و پانصد و هفتاد و یک هزار تومانی گردید همچنین از طرف دیگر شاخص کل فرابورس هم توانست ۴۱۵ واحد صعود نماید. به طور کلی شاخص‌های بورسی امروز صعودهای بسیار چشمگیری را تجربه کردند. در ادامه خبر صعود چشمگیر بورس در این هفته را بخوانید:

صعود چشمگیر بورس

به گزارش بورس فردا و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۳۹ هزار و ۵۹ واحد  افزایش تا رقم یک میلیون و ۵۷۱ هزار واحد صعود کرد. شاخص کل با معیار هم وزن با ۷۷۳۸ واحد افزایش به رقم ۴۲۹ هزار و ۱۶۰ واحد رسید. در این بازار ۵۶۱ هزار معامله به ارزش ۵۴ هزار و ۴۰۶ میلیارد ریال انجام شد.

توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، پتروشیمی پارس و سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین  نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس هم توانست ۴۱۵ واحد  صعود کند و به رقم ۲۱ هزار و  ۴۲۲ واحد برسد در این بازار ۲۸۴ هزار معامله انجام شد که هزار و  ۲۹۹ میلیارد ریال ارزش داشت. بیمه پاسارگاد پلیمر آریاساسول، پتروشیمی تندگویان، فولاد هرمزگان جنوب و سرمایه‌گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا