تاریخ امروزجمعه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازگشایی بورس تهران با اعلام تجمیع نمادها

بازگشایی بورس تهران با اعلام تجمیع نمادها بسته

قبل از آغاز معاملات بورسی، نماد ها متوقف خواهند شد!! بر اساس اعلام جدید شرکت بورس تهران، نمادهای معاملاتی در دو مرحله تجمیع خواهند شد و نمادها پیش از شروع معاملات امروز متوقف و آماده بازگشایی شدند.

مشاهده آخرین اخبار:

هزینه دریافت کد بورسی در شعب بانک ها چقدر است؟

نرخ جدید خدمات بانکی

بازگشایی بورس تهران با اعلام تجمیع نمادها

به گزارش بورس فردا و به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، شرکت بورس تهران از تجمیع نمادهای معاملاتی در دو مرحله خبر داد و با توقف نماد در قبل از شروع داد و ستد امروز، آماده بازگشایی شد.

براین اساس، علی صحرایی مدیرعامل “بورس” پیرو نامه ۲۸ آبان سازمان بورس در خصوص ادغام نمادهای معاملاتی این شرکت اعلام کرد: طبق بند ۳ صورتجلسه ۱۶ مهر ماه شورای عالی بورس، مقرر شد ادغام نمادهای شرکت بورس تهران در دو مرحله به شرح زیر صورت پذیرد.

  1. در مرحله اول نمادهای معاملاتی کارگزاران و نهادهای مالی ادغام و در یک نماد مورد معامله قرار گیرند.
  2. در مرحله دوم با اختیار سازمان بورس و رعایت صرفه و صلاح سهامداران ۲۰ درصد از سهام ادغام شده به دسته سایر اشخاص منتقل شده و مابقی سهام نیز به تدریج و طی دوره یکساله به دسته سهامداری سایر اشخاص منتقل خواهد شد.

در صورتی که به منظور ادغام ۲۰ درصد سهام مورد اشاره در بند ۲، سهام فوق به بازارگردان منتقل شود، انتقال ۲۰ درصد دیگر به دسته سهامداری مورد اشاره مجاز خواهد بود.

اشتراک‌گذاری

عاشق مسافرت و ماجراجویی و موزیک و ورزش، مدتی هست دارم در اینترنت فعالیت میکنم و بنظرم اشتراک گذاری مطالب آموزشی به فرهنگسازی ایران کمک میکند و هم روحیه‌شون بهتر می شود. دوستتون دارم :) با ارسال نظراتتون در مطالبم بهم انرژی بدین در آخرم میگم : "سعی کنید بهترین خودتون باشید"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *