اخبار بورس

استقبال سرمایه گذاران بازار بورس از گروه های بانکی در 14 مهر 99

سهام صنعتی ملی بیشترین فروش خود را داشت و به رقم ۳۸۵ میلیارد تومان رسید. بیشترین تقاضا ها برای نمادهای «وآیند»، «وسپهر» و «خودرو» است. حجم صف‌های خرید در ۲۹ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۲۱ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

امروز گروه های بانکی مورد توجه سرمایه گذاران بازار بورس قرار گرفته و با تقاضای خرید ۲۹۰میلیارد تومانی روبرو شدند.

سنگین ترین صف های خرید و فروش در بازار بورس 14 مهر

سنگین ترین صف های خرید و فروش در بازار بورس 14 مهر

خالص سفارشات فروش سهام از رقم سه هزار و ۹۰۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت انبوه‌سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود و همچنین سهام گروه صنعتی ملی ۳۸۵میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

امیر مهدی زاده: در ساعت ۹ و ۴۵دقیقه جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۲۵۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۱۶۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۹۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وملی»، «ثشاهد» و «وشهر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه‌ صنعتی‌ ملی‌ ۳۸۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وآیند»، «وسپهر» و «خودرو» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۶۵۰میلیارد تومان (۷۳ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان (۳۸ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۹ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۲۱ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف کاشی‌ سعدی‌ (کسعدی) به ۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۸۹۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۳۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با تقاضای خرید ۲۹۰میلیارد تومانی همراه است.

جدول زیر حدود ۳۴ درصد از هشت هزار و ۴۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۵۳ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۰هزار و ۸۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

بهترین صف های خرید و فروش بازار بورس دوشنبه 14 مهر
بهترین صف های خرید و فروش بازار بورس دوشنبه 14 مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا