عرضه اولیه فغدیر در راه فرابورس

فغدیر عرضه اولیه میشود

کارشناسان بازار سرمایه : خرید عرضه اولیه در این وضعیت بازار سودآور می باشد

0 28

بر اساس اطلاعیه فرابورس قرار است شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در تاریخ ۴ خرداد ماه دو و نیم درصد از سهام خود را به صورت عرضه اولیه در فرابورس ارائه دهد. این شرکت در سال ۸۵ به منظور تامین مواد اولیه کارخانه های فولاد سازی استان یزد تاسیس گردیده است. در ادامه جزئیات عرضه اولیه فغدیر را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

جزئیات عرضه اولیه فغدیر

به گزارش بورس فردا به نقل از تجارت‌نیوز، طبق اطلاعیه فرابورس قرار است چهارمین روز خرداد ماه سهام شرکت یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ‌های فولادی عرضه اولیه شود. برهمین اساس شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با نماد فغدیر برای معامله و عرضه اولیه وارد فرابورس خواهد شد.

سرمایه این شرکت  ۱.۲ هزار میلیارد تومان بوده که قرار است ۲٫۵ درصد سهام کل شرکت با  کف قیمتی یک هزار و ۴۵۰ تومان عرضه شود.

کارشناسان عقیده دارند در این وضعیت بازارهای مالی خرید عرضه اولیه سودآور است.

درباره شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با همکاری ایمیدرو و با مشارکت شرکت‌های سرمایه گذاری غدیر، چادرملو و فولاد آلیاژی ایران در سال ۸۵ تاسیس شد. کارخانه احیای مستقیم تولید آهن اسفنجی با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر ۸۰۰ هزار تن که برای افزایش ظرفیت تا ۱.۲ میلیون تن در سال نیز اقدام شد. هدف آن تامین بخشی از مواد اولیه مورد نیاز کارخانه‌های فولادسازی استان یزد و سایر فولادسازی‌ها در ۲۵ کیلومتری اردکان در استان یزد و همجوار گندله سازی چادرملو احداث شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.