اخبار عرضه اولیه

پرهیز سهامداران از تصمیمات هیجانی در بازار بورس

به گفته ی تحلیلگر بازار بورس، بازار بورس همچنان می‌تواند رشدهای بیشتری را به نفع خود رقم بزند بنابراین سهامداران نگران روزهای منفی فعلی نباشند.هم چنین این تحلیلگر بازار بورس به نام میلاد ویسمه ذر این باب ، اظهار کرد: سهامداران به دنبال رشدهای بی‌سابقه و افسار گریخته این مدت نباشند، بازار نیاز به تعادل دارد و به نفع سهامداران است که به دید میان مدت و بلند مدت به بازار نگاه کنند و از تصمیمات عجولانه و هیجانی پرهیز کنند.

 شاخص کل در چند روز پیش رکورد تاریخی یک میلیون و ۴۶ هزار واحدی را به ثبت رساند پس طبیعی است ریز اصلاح‌هایی در جهت تعادل بازار داشته باشیم.

در ادامه افزود :  شکست شاخص یک میلیون واحد به سمت پایین صرفا یک جو روانی است، شاخص کل در پایان روز معاملاتی شنبه ۳ خرداد ۹۵۹ هزار واحد را ثبت کرد و حمایت‌های پیشرو شاخص اعداد ۹۳۰ هزار، ۹۲۵ هزار و ۹۱۵ هزار واحد است که پیش‌بینی می‌شود شاخص کل در پایان این هفته و یا اواسط هفته آینده با رسیدن به شاخص ۹۲۵ هزار واحد واکنش نشان دهد و مورد حمایت بازار قرار گیرد.

این تحلیلگر، ادامه داد: شاخص کل درصورت شکست یک میلیون واحد دوباره در مسیر صعودی بدون ترس قرار می‌گیرد و براحتی می‌تواند مقاومت تاریخی خود را بشکند.

ویسمه‌ای خطاب به سهامداران،گفت : سهامداران با طی دوره‌های علمی، صبر و تفکر منطقی سرمایه خود را ایمن کنند و در صورت تمایل به فعالیت در بازار، تا کسب تجربه بخشی ازسرمایه خود را به شرکت‌های سبدگردان رسمی بسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا