اخبار عرضه اولیه

آغاز معاملات فروش سهام عدالت

 از دقایقی پیش امکان معامله ۳۰ درصد از ارزش سبد سهام عدالت در بازار سهام فراهم شده است و معاملات این نمادها از ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه آغاز تا ساعت ۱۴ ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام محمود گودرزی، معاون سازمان بورس، فروش سهام عدالت به دو روش فروش یکجا از سوی بانک و فروش از طریق کارگزاری‌ها صورت می‌گیرد و سهامداران می‌توانند سفارش‌های خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانند. بر اساس اعلام سازمان بورس تا روز ۲۱ خرداد معاملات سهام عدالت همچنان بعد از زمان عادی معاملات بازار خواهد بود.

این در حالی است که مهلت انتخاب روش مستقیم برای دارندگان سهام عدالت تا روز 29 خرداد ماه تمدید شده است و مشمولان می‌توانند تا این تاریخ با مراجعه به سایت www.samanese.ir روش سهامداری مستقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب کنند.

بر اساس اعلام حسین فهیمی، سخنگوی طرح سهام عدالت، تاکنون حدود 500 هزار اقدام به فروش سهام عدالت خود از طریق بانک‌ها کرده‌اند.

از طرفی با اعلام مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس  در رابطه با مشخص شدن تکلیف سهامدارانی که روش غیرمستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند امروز انجام می‌شود و این افراد می‌توانند از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت وارد بورس شده و به عنوان سهامداران این شرکت‌های سرمایه ‌گذاری شناخته می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا