اخبار مهم اقتصادی

منتخبین ذخیره در سامانه یکپارچه فروش خودرو از امروز می توانند واریز وجه کنند

افرادی که در اولین مرحله قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو به صورت رزرو انتخاب شده‌اند از امروز میتوانند فرایند ثبت نام نهایی و واریز وجه را انجام دهند. در این فرآیند منتخبان اصلی تا ۲۵ خرداد فرصت واریز وجه را داشتند و بعد از پایان این مرحله، منتخبین ذخیره اولین مرحله قرعه کشی میتوانند از امروز با مراجعه به سایت فروش شرکت های خودروساز نسبت به واریز وجه اقدام کنند. در ادامه جزئیات تکمیل وجه منتخبین ذخیره در سامانه یکپارچه فروش خودرو را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم:

ثبت‌نام نهایی منتخبان ذخیره قرعه کشی یکپارچه خودرو از امروز

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، بر اساس اطلاعیه روز ۲۵ خرداد سامانه یکپارچه تخصیص خودرو وابسته به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با توجه به اتمام فرصت واریز وجه منتخبین اصلی، تمامی منتخبین ذخیره (رزرو) اولین مرحله قرعه کشی از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو که نام آن‌ها در این سامانه اعلام شده، می‌توانند از امروز (شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱) با مراجعه به سایت‌های فروش شرکت‌های خودرو ساز، نسبت به انجام فرآیند ثبت‌نام نهایی و واریز وجه اقدام کنند.

مطابق با این اطلاعیه، مهلت ثبت‌نام منتخبین ذخیره این دوره از قرعه کشی خودرو، تا ۶ تیر ۱۴۰۱ خواهد بود. وزارت صمت ۱۹ خرداد اعلام کرده، دور بعدی تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه نیز، در تیر انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا