اخبار مهم اقتصادی

متقاضیان وام ودیعه مسکن از امروز می توانند ثبت نام کنند

معاونت مسکن و ساختمان طی اطلاعیه ای اعلام نمود که آغاز ثبت نام برای افرادی که خواهان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن می باشند از امروز دوازدهم خرداد ماه ساعت ۱۰ آغاز می گردد. این طرح که به منظور حمایت از مستاجران انجام می گیرد با نرخ سود ۱۸ درصد و دوره بازپرداخت ۵ ساله به متقاضیان عرضه می گردد. در ادامه خبر کامل زمان و نحوه ثبت نام در سامانه کمک ودیعه مسکن را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم:

جزییات ثبت نام در سامانه کمک ودیعه مسکن

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن از ساعت ۱۰ امروز و از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی آغاز می‌شود.

صداوسیما نوشت، معاونت مسکن و ساختمان از آغاز ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا ساعتی دیگر از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی به نشانی http://saman.mrud.ir خبر داد .

به موجب مصوبه شورای پول و اعتبار و از محل تسهیلات ماده ۴ قانون جهش تولید مسکن به منظور حمایت از مستاجران در سال کنونی تا سقف ۴۰ هزارمیلیارد تومان تسهیلات کمک ودیعه مسکن از طریق معرفی وزارت راه و شهرسازی در بانک‌های عامل پرداخت می‌شود.

سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن در تهران، مراکز استان‌ها و سایر مناطق شهری به ترتیب ۱۰۰، ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان است که با نرخ سود ۱۸ درصد و دوره بازپرداخت ۵ ساله به متقاضیان داده می‌شود.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن اولویت پرداخت این تسهیلات را متقاضیانی برشمرد که قبلا آنرا دریافت نکرده اند. افرادی که متقاضی دریافت این تسهیلات هستند باید دارای اجاره‌نامه و کد رهگیری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا