اخبار مهم اقتصادی

زمان ثبت نام در طرح فروش بدون قرعه کشی خودرو اعلام شد

متقاضیانی که خواهان ثبت نام در طرح فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو میباشند از امروز ساعت ۱۰ میتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام در این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد در ادامه می توانید جزئیات کامل ثبت نام در طرح فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو را بخوانید:

جزئیات جدید از فروش بدون قرعه‌کشی خودرو

به گزارش بورس فردا و به نقل از گزارش تجارت‌نیوز، جدیدترین جزئیات از فروش بدون قرعه‌کشی خودرو چیست؟

به نقل از باشگاه خبرنگاران، متقاضیان برای شرکت در طرح فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو (sale.iranecar.com) پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام کنند.

شرکت در این طرح صرفاً از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده گروه خودروسازی ایران خودرو نخواهد بود.

بر اساس اطلاعیه ایران خودرو به متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی ایران خودرو بدون قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به شرح جداول ذیل اعلام می‌شود.

طرح مشارکت در تولید برخی از محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی و در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ( تیرماه ۱۴۰۱)

 

طرح مشارکت در تولید فروش برخی از محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی و در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، ویژه متقاضیان عادی (تیرماه ۱۴۰۱)

خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا