آموزش بورسسبدگردان ها و کارگزاری ها

معرفی کارگزاری ایران سهم

مقدمه

امروزه با توجه به کاهش ارزش پول ملی ، افزایش تورم و غیره بسیاری از مردم متمایل به سرمایه گذاری در بازار بورس شده اند . در این بازار یکی از اولین مفاهیمی که افراد با آن روبرو می شوند شرکت کارگزار یا کارگزاری می باشد . به عبارت دیگر هر فرد می باید حداقل در یک شرکت کارگزاری ثبت نام کرده باشد تا بتواند در بازار بورس به فعالیت و خرید و فروش بپردازد . ما در این مقاله سعی داریم تا به معرفی کارگزاری ایران سهم بپردازیم . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت کارگزار ایران سهم و اطلاع از شعب و نمایندگی های آن در سراسر کشور در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شرکت کارگزاری چیست؟

همانطور که گفته شد یکی از پایه ترین مفاهیم بورس کارگزار یا کارگزاری می ‌باشد . قبلاً در خصوص شرکت های کارگزاری با شما صحبت کردیم . با مطالعه این مقالات متوجه خواهید شد که هر فرد که تمایل به سرمایه گذاری در بازار بورس دارد می بایست در طی مراحلی ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کرده ، سپس با در دست داشتن مدارک خود به دفتر نمایندگی کارگزاری منتخب خود مراجعه کرده تا در نهایت کد بورسی فعال و برای او ارسال شود .

لذا ثبت نام کردن در حداقل یک شرکت کارگزاری برای همه افراد الزامی می باشد . شرکت های زیادی تا کنون موفق به دریافت مجوز های ارائه خدمات متنوعی همچون خدمات کارگزاری شده اند . یکی از این شرکت‌ ها شرکت ‌کارگزاری ایران سهم می ‌باشد . در این مقاله ضمن معرفی کارگزاری ایران سهم ، آدرس تمامی شعب و دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر کشور را نیز برای شما ارائه داده ایم . امیدواریم که از مطالعه این مقاله استفاده لازم را ببرید .

پیشنهاد می شود: معرفی کارگزاری امین سهم

معرفی کارگزاری ایران سهم

در خصوص معرفی کارگزاری ایران سهم باید اشاره کنیم که این شرکت یکی از شرکت ها فعال در زمینه ارائه خدمات کارگزاری می باشد. این شرکت کارگزار به صورت سهامی خاص در تاریخ 3 شهریور سال 1373 با شماره 107074 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است . فعالیت شرکت کارگزاری ایران سهم از روز 1373/7/2 شروع شده، و بدین ترتیب یکی از کارگزاری های پر سابقه بورس اوراق بهادار تهران است.

شرکت کارگزاری ایران سهم ، به عنوان کارگزاری امین و برخوردار از قابلیت های کارشناسی، تلاش می کند امانت دار خوبی برای مشتریان ارجمند خود در بازار سرمایه باشد و با صداقت و عملکرد درست می کوشد تا مشتریان محترم در معاملات خود از سود مناسبی برخوردار شوند. همچنین قابل ذکر است که میزان سرمایه ثبت شده و پرداخت شده شرکت کارگزاری ایران سهم مبلغ 18,000,000,000 ریال و موضوع فعالیت آن خرید و فروش اوراق بهادار پذیرفته شده در سازمان بورس اوراق بهادار است که به صورت حضوری، اینترنتی و معاملات برخط (آنلاین) اجرا می شود.

شرکت کارگزاری ایران سهم با فراهم کردن امکان مشارکت مستقیم مشتریان خود در فعالیت های اقتصادی و تولیدی، و با در اختیار گذاشتن تازه ترین اطلاعات درباره شرکت های پذیرفته شده در بورس و ارائه خدمات کارشناسی، مشتریان خود را از سود واحد هایی برخوردار می کنند که سرمایه خود را برای گسترش فعالیت های اقتصادی و تولیدی آن ها به کار گرفته اند.

خدمات شرکت کارگزاری ایران سهم

همانطور که گفته شد شرکت کارگزار ایران سهم از قدیمی ترین شرکت های دارای مجوز فعالیت در حوزه خدمات کارگزاری می باشد . تا کنون بیش از 100 کشور موفق به دریافت مجوز های ارائه خدمات کارگزاری شده اند . شرکت کارگزاری ایران سهم نیز یکی از این شرکت ها می باشد که خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می دهد .

از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این شرکت عبارتند از:

  • خرید و فروش و معامله اوراق بهادار در بورس
  • خرید و فروش و معامله اوراق بهادار در فرا بورس
  • ارائه خدمات خرید و فروش آنلاین و بر خط
  • ارائه خدمات مشاوره
  • و غیره.

شعب شرکت کارگزار ایران سهم

شرکت کارگزار ایران سهم یکی از شرکت های کارگزاری فعال می باشد . این شرکت شعب مختلفی دارد . شاید شما تمایل داشته باشید تا با شعب شرکت کارگزاری ایران سهم آشنایی داشته باشید. به همین دلیل در ادامه آدرس کلیه شعب این شرکت برای شما عزیزان ارائه شده است.

  • تهران ، خیابان گاندی ، خیابان یکم ،شماره 20 ، طبقه اول و طبقه دوم
  • تهران ، خیابان حافظ ، پایین تر از خیابان جمهوری ، ساختمان بورس اوراق بهادار
  • تهران ، خیابان حافظ، نرسیده به تقاطع سخایی ، شمارۀ 231، طبقۀ دوم
  • کرج ، میدان هفتم تیر ، ساختمان بورس ، طبقۀ چهارم ، واحد 28
  • کیش ، میدان امیرکبیر ، برج مالی کیش ، ساختمان آنا ، طبقۀ دوم ، تالار بورس کیش

پیشنهاد بعدی : لیست کلیه شرکت های کارگزاری فعال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا