آموزش بورسسبدگردان ها و کارگزاری ها

معرفی کارگزاری بورس ابراز

شرکت کارگزار بورس ابراز

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارگزاری بورس ابراز بپردازیم. شرکت کارگزاری بورس ابراز یکی از 108 شرکت مجاز و فعال در بازار بورس و سرمایه می باشد. همانطور که می دانید هر شرکت کارگزاری برای ارائه خدمات کارگزاری و ادامه فعالیت می بایست ابتدا مجوز های لازم را از سازمان بورس و اوراق بهادار کشور دریافت کرده باشد. لذا شما می توانید برای کسب اطلاعات مورد نظر در خصوص شرکت کارگزار بورس ابراز در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بسیاری از کاربران از ما می پرسند که شناخت شرکت های کارگزاری چه اهمیت و چه ضرورتی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر فرد سرمایه گذار برای شروع سرمایه گذاری در بازار بورس می بایست در چارچوب مشخص بازار بورس به فعالیت خود ادامه دهد. یکی از اصول و مفاهیم اولیه در این بازار نیز احراز هویت شدن و داشتن کد بورسی می باشد.

اما برای دریافت کد بورس افراد می بایست بعد از ثبت نام در سامانه سجام به منظور احراز هویت و دریافت کد بورسی به یکی از شعب و دفاتر نمایندگی کارگزاری خود مراجعه کنند. در اینجاست که شناختن شرکت های کارگزاری اهمیت خود را بر ملا می کند. لذا اگر قرار است هر فرد دست کم یک کارگزاری را از میان 108 شرکت مختلف برای خود برگزیند، می بایست حتما اطلاعاتی حتی ناچیز در خصوص شرکت مربوطه کسب کرده باشد. در مقاله معرفی کارگزاری بورس ابراز می توانید تمامی اطلاعات لازم در خصوص این شرکت را کسب کنید. همچنین برای شناخت شرکت های دیگر می توانید به مقالات دیگر ما رجوع کنید.

معرفی کارگزاری بورس ابراز

یکی از نکات مهم در خصوص معرفی کارگزاری بورس ابراز کسب اطلاعات در خصوص اطلاعات ثبتی شرکت می باشد. شرکت کارگزاری بورس ابراز از سال 1377 شروع به فعالیت نموده است. گروه تخصصی شرکت کارگزار بورس ابراز از فارغ التحصیلان کارشناسی و بالا تر رشته های مالی، مدیریتی و حقوقی از دانشگاه های معتبر تهران و دنیا از جمله فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه واشنگتن آمریکا، فوق لیسانس MBA از دانشگاه کارلتون کانادا و دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران و تشکیل شده است.

این افراد دارای سوابق طولانی مدیریتی در سازمان های مختلف دولتی و خصوصی از جمله وزارت امور اقتصادی و دارایی و دیوان محاسبات کشور و سازمان حساب رسی می باشند. سرمایه ی اصلی شرکت، تربیت و بهره مندی از نیرو های متخصص جوان از بدو تأسیس شرکت تا کنون است که در حال حاضر این افراد در زمینه های مختلف مدیریت سرمایه گذاری، کنترل ریسک، ارزیابی قیمت سهام و مسائل حقوقی از تجربه ی چندین ساله برخوردار می باشند. کسب سایر مجوز ها نظیر مجوز کارگزاری بورس کالا، OTC , خرید و فروش قرارداد های آتی همزمان با تداوم فعالیت های شرکت می باشد.

شرکت کارگزار بورس ابراز در تاریخ 18/09/86 موفق به کسب مجوز کارگزاری، معرف و مشاور پذيرش برای مدت دو سال شده است. همچنین این شرکت در سال 1388 موفق به اخذ گواهينامه بين المللی ايزو 9001 نگارش 2008 بادامنه کاربری ارائه خدمات واسطه گری مالی شده است. شرکت کارگزار بورس ابراز خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می دهد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات شرکت کارگزار بورس ابراز
 • معاملات اوراق بهادار در شرکت بورس اوراق بهادار تهران
 • معاملات اوراق بهادار در شرکت فرابورس ایران
 • معامله محصولات و فراورده های نفت و پتروشیمی در بورس کالای ایران
 • معاملات برخط
 • و غیره.

همچنین از مهم ترین موارد راهبرد شرکت کارگزاری بورس ابراز علاوه بر ارائه خدمات کارگزاری در بورس و فرابورس به مشتریان باید به موارد دیگری نیز اشاره کنیم.

برای مثال:

 • گسترش مشتری مداری و خدمت رسانی بی وقفه همراه با عملکرد صحيح و حضور فعال تيمی
 • جذب سرمايه گذاران خارجی ازطريق به کارگیری ابزارهای مالی در بورس اوراق بهادار
 • فعال شدن در بورس کالا ، نفت و پتروشيمی
 •  فعال سازی مجوز های موجود نظیر سبد گردانی و صندوق سرمایه گذاری
 • آماده سازی وا گذاری سهام شرکت هاي دولتی و خصوصی در بازارهای فرابورس ياOTC  و بورس های کالایی
 • برگزاري جلسات هماهنگی بين مديران ارشد جهت نظارت بر چگونگی پيشرفت کار
 • تسهيل روش های ارتباط با مشتری به صورت غير حضوري از طريق تلفن ثابت،گویا،همراه، فکس و يا اينترنت
 • ارائه خدمات به روز و قابل اطمينان
 • امکان انجام معاملات در تالار های اختصاصی و تالار اصلی و تالار های شعب کرج و اصفهان
 •  کسب مجوز های لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار
 • ارتقای کيفی خدمت رسانی
 • تهيه و انتشار اطلاعات مورد نياز سرمايه گذاران در شرکت
 • پيگيري امور مربوط به منظور تسهيل و تسريع در امر سرمايه گذاری
 • و غیره.

همچنین نکته قابل توجه دیگر در خصوص شرکت کارگزاری بورس ابراز این است که مجوز های ارائه خدمات این شرکت در سال 1399 منقضی شده اند. لذا شرکت کارگزار بورس ابراز می بایست نسبت به تمدید آن ها اقدام کند.

پیشنهاد می شود: معرفی کارگزاری بهین پویا

شعب شرکت کارگزار بورس ابراز

یکی از نکات مهم در خصوص معرفی کارگزاری بورس ابراز معرفی شعب و دفاتر نمایندگی این شرکت کارگزاری می باشد. زیرا کاربران و افراد سرمایه گذار قبل از هر چیزی باید بدانند که آیا شرکت مربوطه در شهر و استان محل سکونت آن ها شعبه و دفتر نمایندگی دارد. یا خیر. در ادامه لیست کاملی از شعب و دفاتر نمایندگی شرکت کارگزار بورس ابراز برای شما عزیزان ارائه شده است. از این که تا انتهای مقاله معرفی کارگزاری بورس ابراز با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

ردیف حوزه فعالیت شهــر کد پستی آدرس شمـاره تمـاس مسئول
۱ بورس اوراق تهران ۱۹۹۸۸۹۶۵۵۱ تالار سعادت آباد- بلوار قیصر امین پور-نبش خیابان سیزدهم غربی-شرکت بورس اوراق بهادار تهران ۸۸۳۱۸۸۸۴ حسین کریمی
۲ بورس اوراق تهران ۱۵۷۸۷۷۳۳۱۴ خ مطهری نرسیده به سهروردی پ ۱۰۸طبقه دوم ۸۸۳۱۸۸۸۴ سید حامد رضازاده
۳ بورس اوراق قم ۳۷۱۵۶۵۹۶۶۴ خ شهید فاطمی خ دورشهر جنب مسجد امیرالمومنین پلاک ۴۳۳ ۰۲۵۳۷۸۴۰۵۴۰ محمد زارعی
۴ بورس اوراق تهران ۱۵۸۶۷۴۳۱۴۸ خ میرزای شیرازی نرسیده به شهید بهشتی نبش کوچه آزادگان ساختمان زیتون طبقه پنچم واحد۴ ۸۸۴۸۱۴۰۲ در حال جذب
۵ بورس اوراق کرج ۳۱۳۳۹۱۵۴۶۷ شعبه – تالار منطقه ای کرج مرتضی باش افشار رضا شاه منصوری چهارراه هفت تیر ساختمان بورس اوراق بهادار طبقه اول واحد ۸ ۰۲۶۳۲۷۳۵۵۸۰ مرتضی باش افشار
۶ بورس اوراق تهران ۱۵۱۴۹۳۴۹۳۳ شرکت کارگزاری ابراز آرژانتین زاگرس ۱- تالار اختصاصی ۸۸۶۷۶۱۲۲ محسن بخارائی
۷ بورس اوراق تهران ۱۵۷۸۷۷۳۳۱۴ خ مطهری نرسیده به سهروردی پ ۱۰۸طبقه دوم ۸۸۳۱۸۸۸۴ حسین کریمی
۸ بورس کالا تهران خ مطهری نرسیده به سهروردی پلاک ۱۰۸ ط۲ ۸۸۳۱۸۸۸۴
۹ فرابورس تهران ۱۵۷۸۷۷۳۳۱۴ تهران، خیابان مطهری، نرسیده به سهروردی، نبش سنندج، پلاک ۱۰۸ (ساختمان ترنج)، طبقه دوم ۸۸۳۱۸۸۸۴ سید علی محمودی
۱۰ فرابورس
تهران
۱۹۹۸۸۹۶۶۱۳ سعادت آباد، بلوار شهرداری، بورس منطقه ای تهران ۶۶۷۲۵۱۳۳ سید علی محمودی
۱۱ فرابورس قم ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ قم، خیابان شهیدفاطمی،نرسیده به میدان رسالت،جنب مسجدامیرالمونین،پلاک۴۳۵،طبقه اول ۰۲۵۳۷۸۴۰۵۴۰ محمد زارعی
۱۲ فرابورس تهران ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ تهران خیابان میرزای شیرازی بین مطهری و بهشتی نبش خیابان آزادگان پلاک ۲۱۹ طبقه پنجم واحد ۴ ۸۸۱۰۸۶۱۳-۸۸۱۰۸۵۹۱ سید علی محمودی
۱۳ فرابورس کرج ۳۱۳۳۶۱۴۴۶۴ بلوار دانش آموز، قبل از میدان مادر، ساختمان پردیس ۳۲۷۷۰۱۹۹-۰۲۶ رضا شاه منصوری
۱۴ فرابورس تهران ۱۵۱۴۹۳۴۹۳۳ تهران، میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک ۹ واحد ۱۰۵ ۸۸۶۷۶۱۲۲ محسن بخارایی
۱۵ فرابورس کرج ۳۱۳۳۹۱۵۴۶۷ کرج میدان هفتم تیربلوار دانش آموز ساختمان بورس کرج طبقه ۱ واحد ۸ ۰۲۶۳۲۷۳۵۵۸۰ مرتضی باش افشاری

پیشنهاد بعدی: لیست شرکت های کارگزاری فعال در بورس

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا