آموزش بورسسبدگردان ها و کارگزاری ها

معرفی کارگزاری باهنر

شرکت کارگزاری باهنر

در مبحث معرفی کارگزاری باهنر قصد داریم ضمن معرفی کامل این شرکت کارگزاری و ارائه شرح خدمات این شرکت لیست کاملی از شعب و دفاتر نمایندگی شرکت کارگزار باهنر نیز ارائه دهیم. هدف ما این است که کاربران عزیز و سرمایه گذاران بازار بورس بتوانند قبل از ثبت نام در یک شرکت کارگزاری اطلاعات مناسبی در خصوص آن شرکت کسب کنند و با اطلاعات کافی در آن ثبت نام کنند. در این مقاله نیز می توانید برای آشنایی بیشتر با شرکت کارگزاری باهنر با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید بعد از ثبت نام کردن در سامانه سجام می بایست به یکی از شعب شرکت کارگزاری مورد نظر خود مراجعه کنید تا احراز هویت شده و کد بورسی خود را دریافت کنید. در این خصوص هیچ اجبار و یا الزامی مبنی بر ثبت نام در یک کارگزاری به خصوص وجود ندارد. بلکه کاربران می توانند با آزادی کامل از میان ۱۰۸ شرکت کارگزاری دست کم یکی را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنند. به عبارت دیگر کاربران می توانند در چند شرکت کارگزاری مختلف نیز به صورت همزمان فعالیت داشته باشند. اما خوب است قبل از اقدام به هر کاری ابتدا اطلاعاتی در خصوص آن شرکت کسب کنید.

بنابراین می توانید برای آشنایی بیشتر با شرکت کارگزاری باهنر در مقاله معرفی کارگزاری باهنر ما را همراهی کرده و یا برای آشنایی با سایر شرکت های کارگزاری به مقالات دیگر مراجعه کرده و مطالعه کنید. همچنین می توانید برای مشاهده وبسایت رسمی شرکت کارگزاری باهنر اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد می شود: معرفی کارگزاری بانک سامان

معرفی کارگزاری باهنر

در خصوص معرفی کارگزاری باهنر باید اشاره کنیم که شركت كارگزاری باهنر به صورت سهامي خاص، عضو مؤسس بورس كالاي ايران در تاريخ 1382/08/06 تحت شماره ٢١١٠١٢ در اداره ثبت شركت ها و مؤسسات غير تجاری به ثبت رسیده است. لازم به ذکر است سرمايه اوليه شرکت کارگزار باهنر یک ميليارد ريال به ثبت رسيده و آخرين سرمايه شركت در تاریخ 1393/11/11 به مبلغ یک صد ميليارد ريال افزايش يافته است.

مطابق موضوع فعاليت شركت کارگزاری باهنر ، خريد و فروش انواع فلزات آهني و رنگين، فرآورده هاي نفتي و پتروشيمي، محصولات سيمان، محصولات کشاورزی، مشاوره و پذيرش كالا و خريد و فروش اوراق بهادار مبتني بر كالا از حوزه های فعاليت اين كارگزاری به شمار مي رود. اين كارگزاری در آذرماه 1388 موفق به اخذ مجوز مشاور پذيرش و در سال 1393 موفق به اخذ مجوز انجام معاملات در بورس انرژی گردیده است كه در اين خصوص آمادگي دارد تا انواع خدمات مالي و مشاوره اي را درخصوص پذيرش كالاهای شركتهای توليدی ارائه نمايد. همچنین از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت کارگزار باهنر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات شرکت کارگزار باهنر
 • معامله و خرید و فروش اوراق بهادار در بازار بورس
 • معامله فرآورده های نفت و پتروشيمی در بورس انرژی
 • معامله محصولات فلزي پذيرفته شده در شركت بورس كالای ايران
 • معاملات محصولات كشاورزی، سيمان در بورس کالای ایران
 • مشاوره و پذيرش كالا و خريد و فروش اوراق بهادار مبتنی بر كالا
 • قرارداد های آتی
 • معاملات برخط آتی
 • عرضه محصولات پتروشيمی و فرآورده های نفتی
 • خريد و فروش انواع فلزات آهنی و رنگين در بورس کالا
 • خرید و فروش فرآورده های نفتی و پتروشيمی
 • معاملات مشتقه مبتنی بر کالا
 • مرکز تماس
 • و غیره.

شعب شرکت کارگزاری باهنر

طبیعتا وقتی پای صحبت معرفی کارگزاری باهنر در میان باشد، یکی از نکات اساسی و مهم معرفی شعب شرکت کارگزاری می باشد. شرکت کارگزاری باهنر در حال حاضر شعب و دفاتر نمایندگی فعال در استان های دیگر ندارد. اما به هر ترتیب در ادامه لیست تمامی شعب و نمایندگی های شرکت کارگزار باهنر برای شما عزیزان ارائه شده است. از این که تا انتهای مقاله معرفی کارگزاری باهنر با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

ردیف حوزه فعالیت نوع استــان شهــر کد پستی آدرس شمـاره تمـاس مسئول
۱ بورس انرژی دفتر معاملات انرژی تهران تهران خیابان شهید احمد قصیر ، خیابان پانزدهم ، پلاک ۱۶ 02188721317

(داخلی 3)

جواد محمدی ملاسرایی
۲ بورس کالا دفتر مرکزی تهران تهران ۱۵۱۳۸۱۴۳۱۱ میدان آرژانتین – خیابان احمد قصیر – خیابان شهید احمدیان (خیابان ۱۵) – پلاک ۱۶ – طبقه ۱ و ۲ ۰۲۱۸۸۷۲۱۳۱۷ اکبر پاشایی

پیشنهاد می شود: معرفی کارگزاری برهان سهند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا