اخبار بورس

خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه 14 تیر 1400

سلام خدمت شما همراهان گرامی بورس فردا، در این بخش خبری در خدمت شما هستیم با خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه 14 تیر 1400. امروز دوشنبه 14 تیر ماه 1400 شاهد بازگشایی بازار سرمایه تقاضای نسبی بودیم، و شاخص کل در ابتدا 1 هزار و 608 واحد نسبت به روز معاملاتی رشد و در نهایت این رشد به 10 هزار و 893 واحد رسید. معاملات سه نماد “تاپیکو”، “شپنا” و “فملی” بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

مطالب پیشنهادی: تصمیمی جدید درباره دامنه نوسان بازار بورس

خلاصه عملکرد بازار بورس امروز دوشنبه 14 تیر 1400

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، امروز بازار سهانم بعد از دو روزی که بازدهی منفی را به ثبت رساند امروز اما با روندی مثبت به پایان رسید و شاخص کل با ۱۰ هزار واحد مثبت در محدوده یک میلیون و ۲۵۴ هزار واحد قرار گرفت و ۰٫۸۸ درصد مثبت را به ثبت رساند. ارزش معاملات بورس امروز با وجود روند مثبت بازار اما به چهار هزار میلیارد تومان رسید و نسبت به دیروز کاهش یافته است.

بازار نقدی بورس در یک نگاه
بازار نقدی بورس در یک نگاه

شاخص کل هم‌وزن هم امروز ۱٫۵ درصد رشد را ثبت کرد و در محدوده ۳۸۶ هزار واحد قرار گرفت. نمادهای «تاپیکو»، «شپنا» و «فملی» با تاثیری مثبت در شاخص کل به کار خود پایان دادند.

امروز همچنین بیشترین حجم معاملات برای «کرمان» با ۶۸۲٫۳ میلیون سهم «خپارس» با ۳۹۵٫۶ میلیون سهم «خساپا» با ۳۶۰٫۳ میلیون سهم «خودرو» با ۳۰۴٫۵ میلیون سهم و «خگستر» با ۲۲۸٫۳ میلیون سهم بود.

حدود ۱۴۵میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی در بازار امروز اتفاق افتاد و ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس هم به حدود پنج هزار و ۱۶۰میلیارد تومان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا