The news is by your side.

پیش بینی بازار بورس شنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۹ / آیا اعتماد به این بازار بازگشته ؟

0

امروز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۹، بازار بورس متعادل بازگشایی شد و شاخص در دقایق اولیه به میزان هزار و ۳۰۰ واحد رشد کرد اما در ادامه روند معاملات تقاضا شدت گرفت و شاخص کل را به میزان ۱٫۸۱ درصد برابر با ۲۲ هزار و ۶۲۷ واحد بالا برد. با ما همراه باشید در ادامه این مطلب به پیش بینی بازار بورس شنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۹ می پردازیم.

قیمت صندوق دارایکم امروز ۲۱ بهمن ۹۹

قیمت صندوق پالایش یکم امروز ۲۱ بهمن ۹۹

پیش بینی بازار بورس شنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۹

امروز شاخص کل با رشد ۲۲ هزار واحدی موفق شد کانال ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی را پس بگیرد در این بین ضرر صندوق پالایش یکم به ۴٫۷۶ درصد رسید. و همانطور که در پیش بینی های گذشته گفتیم شاخص کل ممکن است شاخص تا مرز ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی پیش روند و تا ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی نوسانی عمل کند.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه بر این باورند که وضعیت بازار سرمایه در هفته آینده نیز مثبت و صعودی خواهد بود، تصمیمات اخذ شده در خصوص تغییر دامنه نوسان معاملات بورسی (منفی ۲ درصد مثبت ۶ درصد) بخصوص تغییر دامنه نوسان صندوق های سرمایه گذاری (منفی ۴ درصد و مثبت ۱۰ درصد) می تواند نقش مهمی در بازگشت اعتماد به این بازار داشته باشد.

همانطور که در مطالب گذشته بارها به آن اشاره کردیم این بازار برای رشد نیاز به ورود نقدینگی و رود پول هوشمند دارد که این موضوع زمانی محقق می شود که اعتماد به این بازار بازگردد.

از آنجایی که فردا ۲۲ بهمن ماه بازار بورس به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تعطیل می باشد ، امیدواریم در روز های آتی شاهد وضعیت متعادل و در بازار سرمایه باشیم تمامی سیگنال های مثبت برای رشد این بازار موجود است اینک کمی آرامش و صبوری و پرهیز از رفتار های هیجانی به آرامش بازار کمک می کند.

نقشه بازار بورس امروز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۹

نقشه بازار بورس امروز سه شنبه 21 بهمن ماه 99
نقشه بازار بورس امروز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۹
  • وضعیت شاخص کل: با رشد ۱٫۸۱ درصدی معادل با ۲۱ هزار و ۶۲۷ واحد رشد به ۱ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۳۷۱ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن: با رشد ۲ هزار و ۹۷۲ واحد به ۴۲۳ هزار و ۶۵ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۴۸,۲۹۸,۰۵۶٫۱۳۳B
  • ارزش معاملات : ۹۷,۶۵۳٫۴۱۷B
  • حجم معاملات: ۸٫۴۵۲B
  • تعداد معاملات: ۱٫۱۸۷M
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند: کیا، دتولید، جم پیلن، ورازی، ثغرب
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند: سفاسی، دحاوی، آینده، ولراز، چخزر
  • نمادهای پر معامله : خزر، شستا، سپیدار ،کلوند، خودرو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.