اخبار بورس

21 مهر آخرین مهلت بازگشایی نماد شستا است!

امروز دوشنبه 21 مهر 99 آخرین مهلت بازگشایی نماد شستا می باشد، این نماد که در 16 شهریور به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب متوقف شد و امروز آخرین مهلت برای بازگشایی نماد شستا در بورس پیش از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه است!!

افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف و ب در بورس چیست؟

امروز آخرین مهلت بازگشایی نماد شستا است

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، امروز مهلت برای بازگشایی نماد شستا در بورس پیش از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه است و سهامداران شستا در انتظار بازگشایی نماد هستند تا آن‌هایی که تمایلی ندارند در مجمع حضور داشته باشند پیش از برگزاری مجمع نسبت به فروش سهام خود اقدام کنند اما هم‌چنان هیچ خبری از بازگشایی این نماد منتشر نشده است.

مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 31 خرداد 99 روز چهارشنبه هفته جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و هم‌چنان هیچ خبری از بازگشایی نماد این شرکت نیست.

پیگیری‌های انجام شده از سازمان برای مشخص شدن زمان بازگشایی نماد هلدینگ شستا پیش از برگزاری مجمع بی‌نتیجه مانده و هیچ پاسخی از سوی مسئولان داده نشده است. امروز فرصتی است که برای بازگشایی نماد شستا پیش از برگزاری مجمع وجود دارد و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد سهامداران این هلدینگ بزرگ مجبورند به اجبار به مجمع بروند تا تکلیف دقیق آن‌ها پس از برگزاری مجمع روشن شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا