اخبار مهم اقتصادی

زمان قرعه کشی دومین مرحله فروش یکپارچه خودرو اعلام شد

اولین مرحله فروش یکپارچه خودرو در خرداد ماه انجام گردید که در این قرعه کشی حدود ۴ میلیون نفر متقاضی دریافت خودرو ثبت نام کرده بودند. بر اساس اعلام مسئولان وزارت صمت دومین مرحله قرعه کشی فروش یکپارچه خودرو در تیرماه برگزار می گردد. در ادامه می‌توانید خبر کامل زمان برگزاری قرعه کشی فروش یکپارچه خودرو را بخوانید:

شروع پیامک به نفرات رزرو

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز ، پس از پایان زمان ثبت‌نام اولین دوره فروش یکپارچه خودرو توسط سامانه جامع ملی که زیر نظر وزارت صمت طراحی و اجرا گردید حدود ۴ میلیون نفر متقاضی دریافت خودرو ثبت‌نام نهایی کرده که در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان و اعلام ظرفیت های مختلف، در نهایت اعلام شد که به حدود ۱۹۱ هزار نفر خودرو توسط خودروسازان تخصیص خواهد یافت که مجموع ظرفیت فروش اولین دوره تمامی بخشنامه های فروش اعلامی بوده است.

در روز ۲۵ خردادماه، به مرور و براساس اولویت برای نفرات رزرو بر اساس ظرفیت باقی‌مانده پیامک تکمیل وجه ارسال خواهد شد.

بنا به اعلام مسئولین محترم وزارت صمت، دومین دوره فروش یکپارچه خودرو در تیرماه برگزار خواهد شد. همچنین بنا به اعلام سخنگوی وزارت صمت، همچنین مقرر شده است که تعدادی از بخشنامه‌های فروش برای برخی خودروها از شمول قرعه کشی خارج شده و متقاضیان می‌توانند بطور مستقیم این خودروها را از تولیدکننده خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا