فراتر از خبر

سردار آزمون با رای دادگاه پدر شد

سردار آزمون فوتبالیست مطرح ایرانی در سال ۱۳۷۳ در گنبد کاووس به دنیا آمد. ابتدا کار خود را در رشته والیبال آغاز کرد اما با دعوت یکی از مربیان فوتبال شهر شان از او برای حضور در تیم جدیدی که در شهرشان دایر شده بود باعث شد که وارد عرصه فوتبال شود. تاکنون توانسته است افتخارات زیادی از جمله دستیابی به عنوان بهترین بازیکن فصل در روستوف کسب عنوان بازیکن ماه در لیگ برتر فوتبال روسیه به دست آوردن مقام بهترین گلزن جام صلح و دوستی اکس به عنوان بهترین گلزن قهرمانی جوانان زیر ۱۹ سال در بازی‌های آسیایی را کسب کند. اخیراً خبرهایی در خصوص دختری که ادعا کرده بود سردار آزمون پدر فرزند او می باشد پخش شده است که در آخرین خبر با حکم دادگاه روسیه پدری سردار آزمون تایید شد.

دردسر بزرگ برای سردار آزمون

به گزارش  بورس فردا و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران از سال گذشته درگیر یک پرونده قضایی در روسیه شده است و جلسات دادگاه در غیاب او در شهر سنت‌پترزبروگ ادامه دارد.

هرچند انتظار می‌رفت آزمون بعد از جدایی از تیم زنیت روسیه و انتقال به تیم بایر لورکوزن آلمان از این پرونده رها شود اما شاکی در غیاب آزمون در جلسات دادگاه حاضر شده و طبق اعلام یک رسانه روسی، حتی رای دادگاه را هم گرفته است.

سایت «اسپورت اکسپرس» روسیه به نقل از «دمیتریف» وکیل شاکی آزمون مدعی شد قاضی نسبت به احراز حق پدری و استیفای نفقه قانع شده و رای نهایی داده شده است.

دمیتریف گفت: بعد از صدور رای، یک فرصت ۳۰ روزه برای تجدیدنظر وجود دارد. اگر درخواست استیناف نباشد، تصمیم اجرا می‌شود. اگر هم چنین درخواستی بیاید، پرونده همچنان در دادگاه شهر سنت‌پترزبورگ قابل بررسی است.

وی با بیان اینکه صدور رای بر اساس مدارک و مستندات صورت گرفته است، گفت: قاضی در تصمیم خود کاملاً از ما حمایت کرده است.

دمیتریف چند روز پیش هم در مصاحبه دیگری تاکید کرده بود که آزمون از حضور در روسیه و انجام آزمایش‌های لازم خودداری کرده است و وکیل او در جلسات دادگاه حاضر می‌شود.

وی گفت: آنها استدلال می‌کنند که آزمون نمی‌تواند به دلیل مشکلات سفر هوایی و حضور در مسابقات به روسیه بیاید.

این وکیل همچنین درباره احتمال ممنوع الورود بودن مهاجم ایران به روسیه به خاطر جلسات دادگاه هم تصریح کرد: فکر نمی‌کنم چنین چیزی باشد اما اگر رای صادر و بدهی نفقه مشخص بشود، ممکن است فرد بدهکار از روسیه ممنوع الخروج بشود. یعنی ورود به روسیه بدون مشکل است اما برای خروج این‌طور نخواهد بود.

 

سردار آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا