آموزش بورسسبدگردان ها و کارگزاری ها

معرفی کارگزاری توازن بازار

شرکت کارگزار توازن بازار

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی کارگزاری توازن بازار بپردازیم. بنابراین اگر به تازگی وارد دنیای بورس شده اید، بد نیست تا در ادامه این مقاله با ما همرا باشید تا ضمن آشنایی با شرکت کارگزاری توازن بازار به اطلاعات شعب و دفاتر نمایندگی شرکت کارگزار توازن بازار نیز دسترسی داشته باشید. این مقاله می تواند برای شما مفید باشد و در صورت تمایل می توانید با داشتن اطلاعات کافی این شرکت را به عنوان شرکت کارگزاری خود برگزینید. در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که گفته شد این مقاله به معرفی کارگزاری توازن بازار می پردازد. شرکت های کارگزاری در واقع واسطه هایی میان افراد سرمایه گذار و شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس می باشند. هیچ گونه معامله و فعالیتی بدون شرکت های کارگزاری در این بازار انجام نخواهد شد. بنابراین افراد می بایست قبل از شروع فعالیت حتما یک کارگزاری برای خود انتخاب کنند.

جالب است بدانید که تا کنون 108 شرکت کارگزاری دارای مجوز ارائه خدمات کارگزاری در بازار بورس می باشند. همین موضوع ممکن است گکی انتخاب یک شرکت کارگزاری را دشوار کند. به همین دلیل بد نیست تا مدتی وقت گذاشته و مقالات ما در بورس فردا را مطالعه بفرمایید. در این صورت می توانید با داشتن اطلاعات کافی در خصوص شرکت های کارگزاری، یک یا چند شرکت را به دلخواه برای خود انتخاب کنید. در ادامه این مقاله برای معرفی کارگزاری توازن بازار با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: معرفی کارگزاری تدبیرگر سرمایه

معرفی کارگزاری توازن بازار

همانطور که گفته شد در این مقاله قصد معرفی کارگزاری توازن بازار را داریم. در این مسیر معرفی شرکت کارگزار توازن بازار ، شررح خدمات این شرکت و در نهایت معرفی شعب و دفاتر نمایندگی شرکت کارگزار توازن بازار الزامی می باشد. در بخش های قبلی گفتیم که هر فرد می بایست حداقل یک شرکت کارگزاری برای خود انتخاب کند. زیرا تمامی فعالیت ها در بازار بورس از طریق شرکت های کارگزاری انجام می شود.

به همین دلیل بد نیست تا در خصوص شرکت های کارگزاری مختلف مطالعاتی داشته و اطلاعات ضروری شرکت ها را بدانید. به خصوص اگر به تازگی وارد بازار بورس شده اید، این موضوع اهمیت بیشتری خواهد داشت تا با مطالعه و دانش کافی در یک شرکت کارگزاری ثبت نام و احراز هویت شوید. در خصوص معرفی کارگزاری توازن بازار لازم است اشاره کنیم که شرکت کارگزاری توازن بازار پس از کسب مجوز فعالیت به شمارۀ ۱۰۷۴۹ از سازمان بورس اوراق بهادار تهران به صورت سهامی خاص، در تاریخ ۱۳۸۳/۰۲/۱۶ با شمارۀ ۲۲۰۸۳۸ در ادارۀ ثبت شرکت‌ ها و مؤسسات غیر تجاری تهران با سرمایۀ اولیۀ ۱،۰۰۰ میلیون ریال، به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز کرد.

لازم به ذکر است که سرمایه شرکت کارگزاری توازن بازار برابر با ۱۵۰ میلیارد ریال منقسم به ۱۵۰ میلیون سهم یک هزار ریالی با نام عادی می‌ باشد که تماماً به‌ صورت نقدی پرداخت شده است. همچنین سهام‌ داران شرکت، مجموعه ای از اشخاص حقیقی می باشند. شرکت کارگزار توازن بازار به عنوان یکی از شرکت های مجاز و فعال در بازار بورس خدمات متنوعی به مشتریان و کاربران خود ارائه می دهد. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

خدمات شرکت کارگزاری توازن بازار
 • انجام معاملات اوراق بهادار در بورس و فرابورس
 • معاملات مشتقه مبتنی بر اوراق بهادار
 • معاملات مشتقه مبتنی بر کالا
 • معاملات اوراق تامین مالی
 •  انجام معاملات در بورس کالا
 • گزارش ‌های تحلیلی از بازار و شرکت ‌ها
 • عرضه، پذیرش و ارزش گذاری اوراق بهادار
 • انجام معاملات در بورس انرژی
 • انجام معاملات در آتی کالا
 • معاملات اوراق تامین مالی
 • همراه تریدر معاملات آتی (کالا)
 •  همراه تریدر (اوراق)
 • مشاور پذیرش
 • معاملات برخط
 • و غیره.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام غیر حضوری در شرکت کارگزار توازن بازار و یا تماس با این شرکت برای مشاهده وبسایت رسمی شرکت کارگزاری توازن بازار اینجا کلیک کنید.

شعب شرکت کارگزاری توازن بازار

در این مقاله به معرفی کارگزاری توازن بازار پرداختیم . در همین راستا تمامی اطلاعات ضروری و مورد نیاز در خصوص شرکت کارگزاری توازن بازار ، تاریخ ثبت شرکت و خدمات ارائه شده توسط این شرکت ارائه شد. اما قطعا یکی از دغدغه ها و سوالات اصلی کاربران بازار بورس این است که بدانند شرکت های کارگزاری در کدام شهر ها فعالیت داشته و شعبه دارند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مقاله ضمن معرفی این کارگزاری ، آدرس شعب و دفاتر نمایندگی این شرکت را نیز ارائه کنیم. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

ردیف حوزه فعالیت نوع شهــر کد پستی آدرس شعب کارگزاری توازن بازار شمـاره تمـاس مسئول
۱ بورس انرژی دفتر معاملات انرژی تهران خیابان سئول – شهرک سئول – کوچه پنجم شرقی – پلاک ۵ ۸۸۳۸۳۵۶۶

۸۸۳۸۳۵۶۳-۷

سیدعلی موسوی
۲ بورس اوراق شعبه تهران ۱۹۹۸۸۹۶۵۵۱ سعادت آباد – بلوار قیصر امین پور – نبش خیابان سیزدهم غربی – شرکت بورس اوراق بهادار تهران ۶۶۷۶۷۶۲۵ منا سلیمانی نسب
۳ بورس اوراق اتاق معاملات تهران ۱۹۹۵۹۶۳۴۵۶ تهران – ونک – خیابان سئول – کوچه پنجم شرقی – پلاک ۵ – طبقه دوم ۸۸۶۰۲۱۹۰

۸۸۶۰۲۱۹۱

۸۸۶۲۷۱۶۹

۸۸۶۲۵۶۶۸

منا سلیمانی نسب
۴ بورس اوراق شعبه
اصفهان
۸۱۶۳۶۱۳۳۷۱ چهار راه نظر – تالار منطقه ای بورس ۰۳۱۳۶۶۷۱۴۳۵ هدی صفاجو
۵ بورس کالا دفتر مرکزی تهران ۱۹۹۵۹۶۳۴۵۹ تهران – خیابان سئول – بالاتر از نیایش – شهرک سئول – کوچه پنجم شرقی – پلاک ۵ ۰۲۱۸۸۶۰۲۱۹۰ سید علی موسوی
۶ فرابورس دفتر مرکزی تهران ۱۹۹۵۹۶۳۴۵۶ خیابان سئول، شهرک سئول، کوچه پنجم شرقی، پلاک ۵ ۸۸۶۰۲۱۹۰ اسمعیل فرقی
۷ فرابورس شعبه (ایستگاه) در تالار منطقه ای تهران ۱۹۹۸۸۹۶۶۱۳ سعادت آباد، بلوار شهرداری، بورس منطقه ای تهران ۶۶۷۶۷۴۹۵ لیلا رسولی پشکلو
۸ فرابورس شعبه (ایستگاه) در تالار منطقه ای اصفهان ۸۱۶۳۶۱۳۳۷۱ اصفهان، چهار باغ بالا، چهار راه نظر، روبروی دادگاه انقلاب ۰۳۱۳۶۶۷۲۷۱۰ مریم امید قائمی

پیشنهاد بعدی: لیست تمامی شرکت های کارگزاری بازار بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا