آموزش بورسسبدگردان ها و کارگزاری ها

معرفی کارگزاری پارس ایده بنیان

شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان

در این مقاله به معرفی کاگزاری پارس ایده بنیان خواهیم پرداخت. همانطور که در دیگر مقالات نیز گفته شد، هدف ما از معرفی کارگزاری ها، کسب اطلاعات بیشتر توسط کاربران گرامی می باشد. در این مقاله می توانید به اطلاعات مفیدی در خصوص شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان به دست بیاورید. همچنین شما عزیزان می توانید در آخر به لیست شعب شرکت کارگزار پارس ایده بنیان نیز دسترسی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید یکی از مفاهیم پایه در خصوص آشنایی و ورود به بازار بورس در کشور، کارگزاری ها می باشند. شرکت های کارگزاری از مهم ترین مفاهیم در بازار بورس هستند. لازم است بدانید که این شرکت ها در واقع واسطه ای در میان افراد سرمایه گذار و شرکت های ثبت شده در بورس می باشند. از همین رو هر کاربری که بخواهد دست به معامله ای در بازار بورس بزند، می بایست از طریق شرکت های کارگزاری اقدام کند.

با توجه به مفهوم بالا باید اشاره کنیم که اگر قصد ورود به بازار بورس را دارید در ابتدایی ترین مراحل لازم است تا در یک شرکت کارگزاری ثبت نام کنید. اما چه شرکتی؟. بیش از 100 شرکت در حال حاضر در حال ارائه خدمات کارگزاری در کشور می باشند. لذا لازم است تا ابتدا با شرکت کارگزاری مورد نظر خود آشنایی داشته باشید.

در این مقاله به معرفی کارگزاری پارس ایده بنیان می پردازیم. همچنین شما می توانید برای آشنایی با سایر شرکت های کارگزاری مقالات دیگر ما را در بورس فردا مطالعه کرده و به آشنایی مناسبی در خصوص انواع شرکت های کارگزاری دست پیدا کنید. در ادامه این مقاله برای آشنایی با شرکت کارگزار پارس ایده بنیان با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: معرفی کارگزاری نگاه نوین

معرفی کارگزاری پارس ایده بنیان

شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان به صورت سهامی خاص به استناد مصوبه مورخ 07/02/1388 هیأت مدیره محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و بر اساس مجوز تأسیس شماره 11100041 آن سازمان محترم ، در تاریخ 22/07/1387 با شماره 335086 نزد مرجع ثبت شرکت های شهرستان تهران به ثبت رسیده است.

در خصوص معرفی کارگزاری پارس ایده بنیان همچنین لازم به ذکر است که شرکت کارگزار پارس ایده بنیان در تاریخ 15/08/1387 با شماره 10631 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار با سرمایه پرداخت شده سی میلیارد ریال ثبت گردیده است. این کارگزاری در تاریخ 18/08/1387 به عضویت در کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار درآمد و فعالیت خود را به عنوان یک کارگزاری رتبه الف در سازمان بورس آغاز نمود.

شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان از اواسط سال 1387 مجوز فعالیت خود را دریافت کرد و توانست با اتکاء بر تجارب مدیران و پرسنل خود که از بدو تأسیس بورس فلزات در بخش های مختلف فعالیت داشتند به دستاورد های مهمی دست یابد. هم اکنون علاوه بر بورس کالا، در بورس انرژی، بورس اوراق بهادار و فرابورس نیز به واسطه کسب رتبه الف در دو سال پیاپی فعالیت دارد. این شرکت خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می دهد که از مهم ترین آن ها باید به موارد زیر اشاره کنیم.

خدمات شرکت کارگزار پارس ایده بنیان
 • معامله محصولات و فراورده های نفت و پتروشیمی در بورس کالای ایران
 • معامله محصولات فلزی در بورس کالای ایران
 • معاملات اوراق بهادار در شرکت فرابورس ایران
 • معامله قرارداد های آتی کالا در بورس کالای ایران
 • معامله محصولات سیمان در بورس کالای ایران
 • معامله محصولات کشاورزی در بورس کالای ایران
 • معاملات اوراق بهادار در شرکت بورس اوراق بهادار تهران
 • معاملات نفت در بورس انرژی
 • معاملات برق در بورس انرژی
 • معاملات برخط
 • مرکز تماس.

همچنین این شرکت افتخار این را دارد که به عنوان کارگزاری رتبه الف در سازمان بورس فعالیت داشته و افتخارات زیادی در این خصوص کسب کند. لذا از مهم ترین فعالیت های شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان لازم است تا به موارد زیر اشاره داشته باشید.

 • جز ء برترین کارگزاران رینگ صادراتی
 •  کسب رتبه اول معاملات آتی در دو سال پیاپی
 • اولین شرکت بخش خصوصی در عرضه محصولات پلیمری و شیمیایی بازرگانی پتروشیمی
 • کارگزار برتر معاملات محصولات ملی مس ایران
 • پذیرش کالای شرکت های مختلف تولیدی در بورس کالا
 • عرضه کننده قیر صادراتی و داخلی شرکت های بخش خصوصی
 • دارنده گواهینامه هایی چون ISO 9001 ، Five s ، Six Sigma ، EFQM
 • برگزاری سمینارهای مختلف در زمینه آشنایی با معاملات آتی
 • برپائی کارگاه آموزشی انرژی
 • و غیره.

یکی دیگر از نکات قابل توجه در خصوص معرفی کارگزاری پارس ایده بنیان این است که این شرکت می بایست هر چه زودتر نسبت به تمدید مجوز های مربوطه به معامله اوراق بهادار، معامله محصولات سیمان، معامله محصولات فلزی خود اقدام کند.

شعب شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان

در مبحث معرفی کارگزاری پارس ایده بنیان به معرفی این شرکت پرداختیم. اما قطعا یکی از دغدغه های ذهنی مشتریان این است که از اطلاعات شعب و دفاتر نمایندگی کارگزاری ها مطلع باشند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در آخر لیست کاملی از شعب شرکت کارگزار پارس ایده بنیان نیز ارائه کنیم. از این که تا انتهای مقاله کارگزاری پارس ایده بنیان با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

ردیف حوزه فعالیت نوع استــان شهــر کد پستی آدرس شمـاره تمـاس مسئول
۱ بورس انرژی دفتر معاملات انرژی تهران تهران بلوار کشاورز – بین فلسطین و نادری – شماره ۱۳۸ – طبقه دوم ۸۸۹۶۷۸۵۶

۸۸۹۷۱۵۰۴

۸۸۹۶۷۶۸۳

لیلا محمدی
۲ بورس اوراق شعبه تهران تهران ۱۹۹۸۸۹۶۵۵۱ سعادت آباد- بلوار قیصر امین پور-نبش خیابان سیزدهم غربی-شرکت بورس اوراق بهادار تهران ۸۸۹۶۷۶۸۳ فهیمه حیدری
۳ بورس اوراق تالار اختصاصی تهران تهران ۱۴۱۶۶۳۴۶۳۷ بلوار کشاورز بین فلسطین و نادری پلاک ۱۳۸ طبقه ۲ ۸۸۹۶۷۶۸۳ فهیمه حیدری
۴ بورس اوراق شعبه اصفهان اصفهان ۸۱۶۳۶۱۳۳۷۱ اصفهان چهار باغ بالا چهارراه نظر سازمان بورس و اوراق بهادار اصفهان ۳۱۳۶۶۷۲۴۶۶ لیلا ملا کریمی
۵ بورس اوراق اتاق معاملات تهران تهران ۱۴۱۶۶۳۴۶۳۷ تهران، بلوار کشاورز، بین خیابان نادری و فلسطین، جنب بانک سرمایه، پلاک ۱۳۸، طبقه ۲ ۸۸۹۷۱۵۰۴ فهیمه حیدری
۶ بورس کالا دفتر مرکزی تهران تهران بلوار کشاورز – بین نادری و فلسطین – پلاک ۱۳۸ – طبقه دوم ۸۸۹۷۱۵۰۲

۸۸۹۷۱۵۰۴

۸۸۹۵۷۳۹۹

۸۸۹۶۷۸۵۶

۸۸۹۶۷۶۸۳

۷ فرابورس دفتر مرکزی تهران تهران ۱۴۱۶۶۳۴۶۳۷ تهران بلوار کشاورز بین نادری و فلسطین پ ۱۳۸ ط۲ ۸۸۹۷۱۵۰۲

۸۸۹۷۱۵۰۴

۸۸۹۶۷۶۸۳

۸۸۹۵۷۳۹۹

ژاک نصیری
۸ فرابورس شعبه (ایستگاه) در تالار منطقه ای اصفهان اصفهان ۸۱۶۳۶۱۳۳۷۱ اصفهان، چهارباغ بالا، چهارراه نظر، روبروی دادگاه انقلاب کدپستی ۱۳۳۷۱-۸۱۶۳۶ ۳۶۶۷۲۲۰۲-۰۳۱ لیلا ملاکریمی
۹ فرابورس شعبه (ایستگاه) در تالار منطقه ای تهران تهران ۱۹۹۸۸۹۶۶۱۳ سعادت آباد، بلوار شهرداری، بورس منطقه ای تهران ۶۶۷۱۰۴۸۸ الناز افشار بکش لو

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا