تاریخ امروزچهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹

پیش بینی بازار بورس هفته آینده (هفته دوم آذر ماه 99)

بازار سرمایه امروز چهارشنبه 5 آذر ماه 99 با 10 هزار واحد رشد شاخص به پایان رسید. در ابتدا شاخض افت 12 هزار واحدی داشت اما در ادامه بازار تقاضا شدت یافت و با رشد 0.74 درصدی شاخص ساعات معاملاتی به پایان یافت. اما آیا هفته آینده، هفته دوم آذر ماه نیز بازار بورس صعودی است؟ در ادامه پیش بینی بازار بورس هفته آینده (هفته دوم آذر ماه)

مشاهده آخرین اخبار بورس:

پیش بینی بازار بورس شنبه 8 آذر ماه 99

تغییر دامنه یک بانک و چهار شرکت فرابورس از 5 آذر ماه 99

دلیل نوسانات امروز بازار بورس چه بود؟

وضعیت بازار بورس در هفته دوم آذر ماه چگونه می شود؟

به گزارش بورس فردا و به نقل از تجارت‌نیوز، روند بازار سهام در روزهای معاملاتی این هفته مثبت بود اما عرضه در نمادهای شاخص‌ساز مانند شستا باعث ریزش شاخص‌ کل در برخی از روزهای هفته شد.

حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بورس هفته بعد گفت: به نظر می‌رسد روند شاخص کل بازار سهام هفته بعد نوسانی با گرایش مثبت باشد. به نظر می‌رسد که بورس روند مطلوبی داشته باشد و شرایط شاخص هم‌وزن بسیار بهتر از شاخص کل باشد.

همچنین این کارشناس در ادامه گفت: بازار سهام منتظر یک اصلاح دیگر است و به نظر می‌رسد فعلا شاخص در همین محدوده‌ها نوسان داشته باشد.

این اظهارات درحالیست که با حمایت‌های جدید مسئولان از بازار سهام، برخی کارشناسان انتظار رشد بیشتر شاخص بازار سهام را دارند.


عاشق مسافرت و ماجراجویی و موزیک و ورزش، مدتی هست دارم در اینترنت فعالیت میکنم و بنظرم اشتراک گذاری مطالب آموزشی به فرهنگسازی ایران کمک میکند و هم روحیه‌شون بهتر می شود. دوستتون دارم :) با ارسال نظراتتون در مطالبم بهم انرژی بدین در آخرم میگم : "سعی کنید بهترین خودتون باشید"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *